fbpx

Business and Naftogaz discussed the issue of purchasing natural gas at the Trade Exchange

24/ 06/ 2019
    Минулого тижня в Європейській Бізнес Асоціації відбулась зустріч бізнесу з представниками НАК Нафтогаз та Нафтогаз Трейдінг для обговорення виходу на електронні торги Нафтогазу для купівлі-продажу природного газу. У заході взяли участь представники Комітету палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації, керівник інтегрованого газового бізнесу НАК Нафтогаз - пан Андрій Фаворов та директор Нафтогаз Трейдінг - пані Ірина Михайленко. Так, було повідомлено, що, попередньо, з вересня НАК зможе купувати газ у видобувних компаній, адже наразі відбувається налаштування всіх процесів в системі. На початковому етапі передбачається 100% передоплата за поставлений природний газ, щоб мінімізувати будь-які зловживання та спекуляції. Розмір обсягів лотів на початку планується на рівні 30 тис. куб. м, що є достатньо невеликим об’ємом, адже важливо зрозуміти попит ринку на продаж газу в такому форматі та відтестувати всі процедури. Водночас, для участі у торгах на біржі зацікавленим компаніям буде потрібно пройти процедуру комплаєнсу НАК «Нафтогазу». Ігор Гоцик. Керівник департаменту з представництва компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. Бізнес сподівається, що за рахунок виходу на біржу, ціна на газ буде більш прогнозованою, прозорою та ринковою. Адже, власне, ринок і буде визначати вартість стратегічно важливого природного ресурсу. Водночас, це допоможе збільшити обсяги біржової торгівлі в Україні. Зараз продаж природного газу Нафтогазом здійснюється через прямі угоди компаніям-споживачам. Сподіваємось на подальшу співпрацю бізнес-спільноти та Нафтогазу в контексті створення сприятливих умов для введення бізнесу в контексті встановлення цін на стратегічно важливий природний ресурс.
01/

 

Минулого тижня в Європейській Бізнес Асоціації відбулась зустріч бізнесу з представниками НАК Нафтогаз та Нафтогаз Трейдінг для обговорення виходу на електронні торги Нафтогазу для купівлі-продажу природного газу. У заході взяли участь представники Комітету палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації, керівник інтегрованого газового бізнесу НАК Нафтогаз – пан Андрій Фаворов та директор Нафтогаз Трейдінг – пані Ірина Михайленко.

Так, було повідомлено, що, попередньо, з вересня НАК зможе купувати газ у видобувних компаній, адже наразі відбувається налаштування всіх процесів в системі. На початковому етапі передбачається 100% передоплата за поставлений природний газ, щоб мінімізувати будь-які зловживання та спекуляції. Розмір обсягів лотів на початку планується на рівні 30 тис. куб. м, що є достатньо невеликим об’ємом, адже важливо зрозуміти попит ринку на продаж газу в такому форматі та відтестувати всі процедури. Водночас, для участі у торгах на біржі зацікавленим компаніям буде потрібно пройти процедуру комплаєнсу НАК «Нафтогазу».

Ігор Гоцик Керівник департаменту з представництва компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації
Бізнес сподівається, що за рахунок виходу на біржу, ціна на газ буде більш прогнозованою, прозорою та ринковою. Адже, власне, ринок і буде визначати вартість стратегічно важливого природного ресурсу. Водночас, це допоможе збільшити обсяги біржової торгівлі в Україні.

Зараз продаж природного газу Нафтогазом здійснюється через прямі угоди компаніям-споживачам.

Сподіваємось на подальшу співпрацю бізнес-спільноти та Нафтогазу в контексті створення сприятливих умов для введення бізнесу в контексті встановлення цін на стратегічно важливий природний ресурс.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: