fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Business expects publication of the CMU decree on deregulation

04/ 04/ 2019
  Європейська Бізнес Асоціація звертається до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням пришвидшити процедуру публікації постанови КМУ «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності». Ознайомитись з офіційним листом Дану постанову було прийнято на засіданні Уряду 27 березня 2019 року. Вона передбачає внесення змін до 16 інших постанов Уряду. Ці зміни мають на меті зменшення регуляторного тиску на бізнес, скасування зайвих адміністративних процедур, поліпшення інвестиційного клімату та імплементацію кращих міжнародних практик ведення бізнесу, відображених у рейтингу «Doing Business». Варто зазначити, що прийняття даного рішення стало одним із найочікуваніших і для морегосподарського комплексу, адже воно покликано врегулювати деякі законодавчі прогалини у цій сфері. Одним з таких є процедура здійснення контролю скидання баластних вод морськими екологічними інспекторами Держекоінспекції.  На необхідності суворого дотримання законодавства у сфері екологічного контролю бізнес акцентує увагу постійно. Тож з цією метою і було розроблено пакет змін до нормативно-правових актів, які мають врегулювати питання відбору «ізольованого баласту». Зокрема, йдеться про постанову КМУ №269 («Про затвердження Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря від забруднення та засмічення»). Результатом прийняття даної Постанови має стати зменшення корупційних ризиків в екологічній сфері. Тож бізнес очікує на якнайшвидше підписання та публікацію постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності».

Європейська Бізнес Асоціація звертається до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням пришвидшити процедуру публікації постанови КМУ «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності».

Ознайомитись з офіційним листом

Дану постанову було прийнято на засіданні Уряду 27 березня 2019 року. Вона передбачає внесення змін до 16 інших постанов Уряду. Ці зміни мають на меті зменшення регуляторного тиску на бізнес, скасування зайвих адміністративних процедур, поліпшення інвестиційного клімату та імплементацію кращих міжнародних практик ведення бізнесу, відображених у рейтингу «Doing Business».

Варто зазначити, що прийняття даного рішення стало одним із найочікуваніших і для морегосподарського комплексу, адже воно покликано врегулювати деякі законодавчі прогалини у цій сфері. Одним з таких є процедура здійснення контролю скидання баластних вод морськими екологічними інспекторами Держекоінспекції. 

На необхідності суворого дотримання законодавства у сфері екологічного контролю бізнес акцентує увагу постійно. Тож з цією метою і було розроблено пакет змін до нормативно-правових актів, які мають врегулювати питання відбору «ізольованого баласту». Зокрема, йдеться про постанову КМУ №269 («Про затвердження Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря від забруднення та засмічення»).

Результатом прийняття даної Постанови має стати зменшення корупційних ризиків в екологічній сфері. Тож бізнес очікує на якнайшвидше підписання та публікацію постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності».

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: