fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Бізнес очікує на повноцінну реформу ДФС

19/ 04/ 2019
  Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації очікує на повноцінну реформу Державної фіскальної служби та якнайшвидше завершення періоду турбулентності в процесі реформування. Так, незважаючи на трансформаційні процеси в країні, робота бізнесу продовжується. Тому дуже важливо, щоб державні інституції також ефективно працювали.  Однією з довгоочікуваних реформ є реформування ДФС, зокрема, Державної митної та податкової служб. І абсолютно кожен елемент реформування грає ключову роль для подальшої роботи. А призначення керівників цих служб безпосередньо впливатиме на процес реформування. Адже саме вони разом з командою мали б підсилити прозорість та якість сервісів. Щоб легальний бізнес не відчував дискомфорту від послуг, що надаються або мають надаватися.  Тож бізнес очікує, що саме це є ключовою метою, і розпочате реформування ДФС конструктивно закінчиться.

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації очікує на повноцінну реформу Державної фіскальної служби та якнайшвидше завершення періоду турбулентності в процесі реформування.

Так, незважаючи на трансформаційні процеси в країні, робота бізнесу продовжується. Тому дуже важливо, щоб державні інституції також ефективно працювали. 

Однією з довгоочікуваних реформ є реформування ДФС, зокрема, Державної митної та податкової служб. І абсолютно кожен елемент реформування грає ключову роль для подальшої роботи. А призначення керівників цих служб безпосередньо впливатиме на процес реформування. Адже саме вони разом з командою мали б підсилити прозорість та якість сервісів. Щоб легальний бізнес не відчував дискомфорту від послуг, що надаються або мають надаватися. 

Тож бізнес очікує, що саме це є ключовою метою, і розпочате реформування ДФС конструктивно закінчиться.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: