fbpx

Бізнес обговорив з держорганами проект Порядку перевірки, взяття проб води та проведення їх аналізу

01/ 08/ 2019
  Комітет з логістики Асоціації долучився до обговорення тексту проекту Порядку перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу, який має бути затверджений відповідною постановою КМУ. Оскільки у березні цього року Урядом було скасовано контроль ізольованого баласту та заборонено перевірки суден, допоки не буде розроблено документ, який би регулював процедуру перевірки суден, взяття проб та проведення їх аналізу. Тож бізнес-спільнотою Комітету з логістики за участі профільних експертів було напрацьовано проект Порядку, який безпосередньо регламентуватиме процедуру відбору проб води, зокрема визначить порядок відбору проб морських вод та проведення їх аналізу з метою визначення властивостей води в місці забруднення та фонових показників акваторії порту, що дозволить встановити факт погіршення якості води та джерело забруднення.   Дякуємо колегам з Державної регуляторної служби України, Мінінфраструктури, ДП «АМПУ», Мінекології, Держекоінспекції, Мінагрополітики та інших зацікавлених організацій за спільну роботу над важливим для бізнес-спільноти документом. Бізнес спільнота сподівається на прийняття зазначеного Порядку відбору проб, адже законодавчі прогалини негативно впливають на ведення бізнесу та призводять як до матеріальних, так і до репутаційних збитків для України.

Комітет з логістики Асоціації долучився до обговорення тексту проекту Порядку перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу, який має бути затверджений відповідною постановою КМУ.

Оскільки у березні цього року Урядом було скасовано контроль ізольованого баласту та заборонено перевірки суден, допоки не буде розроблено документ, який би регулював процедуру перевірки суден, взяття проб та проведення їх аналізу. Тож бізнес-спільнотою Комітету з логістики за участі профільних експертів було напрацьовано проект Порядку, який безпосередньо регламентуватиме процедуру відбору проб води, зокрема визначить порядок відбору проб морських вод та проведення їх аналізу з метою визначення властивостей води в місці забруднення та фонових показників акваторії порту, що дозволить встановити факт погіршення якості води та джерело забруднення.  

Дякуємо колегам з Державної регуляторної служби України, Мінінфраструктури, ДП «АМПУ», Мінекології, Держекоінспекції, Мінагрополітики та інших зацікавлених організацій за спільну роботу над важливим для бізнес-спільноти документом.

Бізнес спільнота сподівається на прийняття зазначеного Порядку відбору проб, адже законодавчі прогалини негативно впливають на ведення бізнесу та призводять як до матеріальних, так і до репутаційних збитків для України.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: