fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

2 years of the Cabinet: what business thinks

13/ 04/ 2018
  Цього тижня виповнюється 2 роки, як команда Володимира Гройсмана розпочала свою роботу. Безперечно, цей час був надзвичайно насиченим та сповненим важливими зрушеннями та реформами. Водночас залишається ще багато завдань, які досі стоять перед Кабміном. Тож що вже вдалося зробити за підсумками двох років, а які питання тільки чекають свого часу – підсумували наші експерти у розрізі діяльності та пріоритетів Європейської Бізнес Асоціації. Ми проаналізували такі сфери, як: оподаткування, митниця, логістика, автомобільна галузь, роздрібна торгівля, побутова електроніка, електронні платежі, охорона здоровя, АПК та природні ресурси. Подробиці у нашому звіті

Цього тижня виповнюється 2 роки, як команда Володимира Гройсмана розпочала свою роботу. Безперечно, цей час був надзвичайно насиченим та сповненим важливими зрушеннями та реформами. Водночас залишається ще багато завдань, які досі стоять перед Кабміном.

Тож що вже вдалося зробити за підсумками двох років, а які питання тільки чекають свого часу – підсумували наші експерти у розрізі діяльності та пріоритетів Європейської Бізнес Асоціації.

Ми проаналізували такі сфери, як: оподаткування, митниця, логістика, автомобільна галузь, роздрібна торгівля, побутова електроніка, електронні платежі, охорона здоров’я, АПК та природні ресурси.

Подробиці у нашому звіті

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: