fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Dream Library

17/ 02/ 2020
  Місія проекту – розвивати спільноту відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами. Участь у проекті передбачає такі кроки, на кожному з яких вас супроводжуватиме координатор проекту:  Обрання дитячого будинку (закладу інтернатного типу), який бажаєте відвідати.  Придбання бібліотеки (книги можуть бути надані зі знижкою до 40% видавництвами-партнерами проекту, такими як А-ба-ба-га-ла-ма-га, Видавництво Старого Лева, Книголав, Ранок, Час Майстрів).  Залучення зацікавлених співробітників компанії до відвідування закладу.  Поїздка до обраного закладу (при потребі – з координатором проекту) та передача книг дітям.  Продовження участі в «Бібліотеці Мрій» шляхом розповсюдження інформації про проект та залучення нових учасників. Проект «Бібліотека Мрій» було започатковано в жовтні 2016 року. За цей час відвідано 21 область України, де створено більше 170 бібліотек мрій зусиллями 110 колективів. Детальнішу інформацію щодо участі у проекті можна отримати у його координатора, Кириченко Кристини (тел.: (066) 000-25-45, e-mail: kkirichenko@brit-mark.com). Долучайтеся!

Місія проекту – розвивати спільноту відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами.

Участь у проекті передбачає такі кроки, на кожному з яких вас супроводжуватиме координатор проекту:

  1.  Обрання дитячого будинку (закладу інтернатного типу), який бажаєте відвідати.
  2.  Придбання бібліотеки (книги можуть бути надані зі знижкою до 40% видавництвами-партнерами проекту, такими як А-ба-ба-га-ла-ма-га, Видавництво Старого Лева, Книголав, Ранок, Час Майстрів).
  3.  Залучення зацікавлених співробітників компанії до відвідування закладу.
  4.  Поїздка до обраного закладу (при потребі – з координатором проекту) та передача книг дітям.
  5.  Продовження участі в «Бібліотеці Мрій» шляхом розповсюдження інформації про проект та залучення нових учасників.

Проект «Бібліотека Мрій» було започатковано в жовтні 2016 року. За цей час відвідано 21 область України, де створено більше 170 бібліотек мрій зусиллями 110 колективів.

Детальнішу інформацію щодо участі у проекті можна отримати у його координатора, Кириченко Кристини (тел.: (066) 000-25-45, e-mail: kkirichenko@brit-mark.com).

Долучайтеся!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: