fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Безплатний вебінар «Підприємство включили до плану податкових перевірок: до чого готуватися (первинні документи, оскарження витрат, співпраця з ФОП)»

26/ 09/ 2024
  Запрошуємо вас долучитися до вебінару на тему «Підприємство включили до плану податкових перевірок: до чого готуватися (первинні документи, оскарження витрат, співпраця з ФОП)», який відбудеться 8 жовтня об 11:00. Після 4 років мораторію податкові перевірки повернулися і тепер у контролюючих органів почався гарячий сезон планових перевірок. Ваше підприємство можуть неочікувано включити до плану-графіку, тому краще бути готовим заздалегідь. Долучайтеся до вебінару, на якому експерти Forvis Mazars поділяться власним досвідом супроводу бізнесу під час перевірок і дадуть вам покроковий план дій для мінімізації ризиків. Поговоримо про: Як проходять планові податкові перевірки: етапи, терміни та основні вимоги. Запити на інформацію: що саме запитують контролюючі органи та на що звертають увагу. Визнання витрат на основі первинних документів: що потрібно знати. Первинні документи: вимоги до змісту та типові помилки. Додаткові документи: що саме цікавить контролерів. Стратегія підготовки: що потрібно зробити ДО початку перевірки. Дискусія, питання та відповіді. Спікери: Денис Шендрик, партнер, лідер податкової та юридичної практик Ольга Конюченко, керівниця податкової практики Каріна Кірова, старша податкова консультантка Дата: 8 жовтня 2024; Час: 11:00 – 12:30 (за київським часом); Формат участі: online, участь безкоштовна, за умови реєстрації (Forvis Mazars в Україні залишає за собою право відмовити у реєстрації без пояснення причин); Мова вебінару: українська. Реєструйтеся на вебінар і дізнайтеся, як успішно пройти податкову перевірку без зайвого стресу! Зареєструватися на вебінар Forvis Mazars — це провідна глобальна мережа професійних послуг, яка спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах. Ми працюємо у понад 100 країнах і територіях світу та залучаємо досвід 40 000+ професіоналів для надання допомоги клієнтам будь-якого розміру на кожному етапі їх розвитку.  Підписуйтеся на Forvis Mazars у соціальних мережах, щоб дізнаватися анонси про нові події: LinkedIn  Facebook

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

This material is provided by a member company or partner organization of the European Business Association as part of an informational collaboration. The Association is not responsible for the accuracy, completeness, or reliability of the information presented. The views, opinions, and recommendations expressed in this material are solely those of the authors and do not reflect the official position of the European Business Association.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
Nationwide Minute of Silence
01:00
09:00
Nationwide Minute of Silence
Let us honor the memory of all those who lost their lives in russia’s war against Ukraine
00:43

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: