fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Free Advice for Small and Microbusiness from Liga Online Services: REPORT and Personal Expert

18/ 05/ 2018
  Компанія ЛІГА:ЗАКОН і Європейська Бізнес Асоціація оголошують про стратегічне партнерство в рамках Unlimit Ukraine – проекту Асоціації для підтримки малого бізнесу. У рамках проекту власники мікро- та малого бізнесу із статусом ФОП, які є членами Unlimit Ukraine, можуть безкоштовно отримувати консультації від фахівців ЛІГА:ЗАКОН. Консультації надаватимуться за допомогою онлайн-сервісів Особистий експерт і Liga:REPORT. Теми для консультацій: подання звітності, строки, особливості заповнення форм, типові помилки та їх виправлення; реєстрація ФОП, припинення діяльності ФОП, перехід з однієї системи оподаткування на іншу; перегляд/підготовка облікової політики, актуальної для діяльності певного підприємства; перегляд податкової звітності з податку на прибуток та ПДВ; трансформація фінансової звітності, підготовленої за національними стандартами, у фінансову звітність за МСФО; облік заробітної плати та кадрове адміністрування. Дмитро Джеджула. СМО компанії ЛІГА:ЗАКОН. Малий бізнес в Україні, безсумнівно, найбільш перспективний і найменш захищений від зовнішнього впливу. Як засвідчило наше спільне з Асоціацією дослідження «Індекс настроїв малого бізнесу», основними перепонами на шляху зростання малого бізнесу є надмірне адміністративне й податкове навантаження. Саме тому логічним кроком стало наше партнерство з Асоціацією, спрямоване на підтримання підприємців в умовах несприятливого бізнес-клімату. Ми переконані, що їхня обізнаність у сфері податків допоможе усунути низку перепон на шляху їхнього становлення. Ще більше новин у рамках нашого партнерства – уже незабаром.  Unlimit Ukraine – Всеукраїнська платформа для підтримки новостворених українських компаній і молодих підприємців. Головна мета проекту – сприяння розвитку малого й мікробізнесу в Україні та його виходу на якісно новий рівень. Окрім бізнес-консультацій від членів Асоціації, компанії – учасники проекту можуть брати участь у спецпроектах, освітніх і нетворкінг-заходах та долучатися до інших ініціатив Асоціації. Liga:REPORT – сучасний онлайн-сервіс для подання звітності до контролюючих органів (ДФС, Статистики), обміну документами з контрагентами, реєстрації ПН, АН, ТТН. Підказки й роз’яснення ситуацій, звірка з ЄРПН, інтерграція довідника контрагентів з ЄДР і безліч інших зручних функцій – усе це відтепер в одному сервісі онлайн. Легкозвітність – це закон. Особистий експерт – сервіс, де бухгалтери та підприємці отримують відповіді на професійні питання від провідних експертів ЛІГА:ЗАКОН. Над питаннями працюють найкращі експерти систем ЛІГА:ЗАКОН, автори видань БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ВІСНИК МСФЗ (в Україні). Відповідь на Ваше індивідуальне запитання надходить протягом трьох робочих днів на Ваш e-mail.

Підтримуємо малий бізнес

Компанія ЛІГА:ЗАКОН і Європейська Бізнес Асоціація оголошують про стратегічне партнерство в рамках Unlimit Ukraine – проекту Асоціації для підтримки малого бізнесу.

У рамках проекту власники мікро- та малого бізнесу із статусом ФОП, які є членами Unlimit Ukraine, можуть безкоштовно отримувати консультації від фахівців ЛІГА:ЗАКОН. Консультації надаватимуться за допомогою онлайн-сервісів Особистий експерт і Liga:REPORT.

Теми для консультацій:

  • подання звітності, строки, особливості заповнення форм, типові помилки та їх виправлення;
  • реєстрація ФОП, припинення діяльності ФОП, перехід з однієї системи оподаткування на іншу;
  • перегляд/підготовка облікової політики, актуальної для діяльності певного підприємства;
  • перегляд податкової звітності з податку на прибуток та ПДВ;
  • трансформація фінансової звітності, підготовленої за національними стандартами, у фінансову звітність за МСФО;
  • облік заробітної плати та кадрове адміністрування.
Дмитро Джеджула СМО компанії ЛІГА:ЗАКОН
Малий бізнес в Україні, безсумнівно, найбільш перспективний і найменш захищений від зовнішнього впливу. Як засвідчило наше спільне з Асоціацією дослідження «Індекс настроїв малого бізнесу», основними перепонами на шляху зростання малого бізнесу є надмірне адміністративне й податкове навантаження. Саме тому логічним кроком стало наше партнерство з Асоціацією, спрямоване на підтримання підприємців в умовах несприятливого бізнес-клімату. Ми переконані, що їхня обізнаність у сфері податків допоможе усунути низку перепон на шляху їхнього становлення.

Ще більше новин у рамках нашого партнерства – уже незабаром. 

Unlimit Ukraine – Всеукраїнська платформа для підтримки новостворених українських компаній і молодих підприємців. Головна мета проекту – сприяння розвитку малого й мікробізнесу в Україні та його виходу на якісно новий рівень. Окрім бізнес-консультацій від членів Асоціації, компанії – учасники проекту можуть брати участь у спецпроектах, освітніх і нетворкінг-заходах та долучатися до інших ініціатив Асоціації.

Liga:REPORT – сучасний онлайн-сервіс для подання звітності до контролюючих органів (ДФС, Статистики), обміну документами з контрагентами, реєстрації ПН, АН, ТТН. Підказки й роз’яснення ситуацій, звірка з ЄРПН, інтерграція довідника контрагентів з ЄДР і безліч інших зручних функцій – усе це відтепер в одному сервісі онлайн. Легкозвітність – це закон.

Особистий експерт – сервіс, де бухгалтери та підприємці отримують відповіді на професійні питання від провідних експертів ЛІГА:ЗАКОН. Над питаннями працюють найкращі експерти систем ЛІГА:ЗАКОН, автори видань БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ВІСНИК МСФЗ (в Україні). Відповідь на Ваше індивідуальне запитання надходить протягом трьох робочих днів на Ваш e-mail.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: