fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Barometer of happiness. What makes Ukrainians unlucky and leads to outflow of personnel?

09/ 04/ 2018
  У студії Громадського радіо - заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська Євгенія Гончарук: Навіщо ви вирішили вимірювати рівень щастя українців? Світлана Михайловська: Першочергово ми – представники бізнес спільноти. Багато років обчислюємо настрої саме бізнес спільноти до інвестиційної привабливості та інвестиційного клімату в країні. Останнім часом багато говорять про відтік кадрів. Тому ми вирішили зрозуміти чому люди їдуть, це ж не лише через фінанси. Опитували інтернет-спільноту за 8 показниками, отримали близько 680 відповідей. Запитували в аудиторії на скільки вони задоволені своїми доходами, поточною роботою, як оцінюють систему охорони здоров’я, освіту (її доступність та якість), власне соціальне життя, рівень безпеки в країні, правове поле регулювання, навколишнє середовище. За такою ж шкалою ми оцінюємо індекс соціальної привабливості. Отримали оцінку 2,47 з 5. Найменшими балами оцінювали рівень безпеки, рівень дотримання прав, рівень екології, охорону здоров’я. Євгенія Гончарук: Серед тих, кого ви опитували, більшість – люди, які живуть в Києві. Чи не означає це, що результати не зовсім репрезентативні? Світлана Михайловська: Це суб’єктивізм з яким стикаються усі опитування. Але отримані результати – репрезентативні. Зараз говорять про підвищення заробітних плат, але це тісно пов’язано з регуляторним середовищем у якому ми працюємо. Бізнес є необхідністю отримання прибутку і компанії не завжди мають можливості регулярно підвищувати зарплати працівникам.Тому наша ініціатива, направлена на зменшення податкового навантаження на Фонд оплати праці, є одним з тих інструментів, який би стимулював бізнес підвищувати заробітні плати. Детальніше читайте на Громадському радіо

У студії Громадського радіо – заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська

Євгенія Гончарук: Навіщо ви вирішили вимірювати рівень щастя українців?

Світлана Михайловська: Першочергово ми – представники бізнес спільноти. Багато років обчислюємо настрої саме бізнес спільноти до інвестиційної привабливості та інвестиційного клімату в країні. Останнім часом багато говорять про відтік кадрів. Тому ми вирішили зрозуміти чому люди їдуть, це ж не лише через фінанси.

Опитували інтернет-спільноту за 8 показниками, отримали близько 680 відповідей. Запитували в аудиторії на скільки вони задоволені своїми доходами, поточною роботою, як оцінюють систему охорони здоров’я, освіту (її доступність та якість), власне соціальне життя, рівень безпеки в країні, правове поле регулювання, навколишнє середовище. За такою ж шкалою ми оцінюємо індекс соціальної привабливості. Отримали оцінку 2,47 з 5. Найменшими балами оцінювали рівень безпеки, рівень дотримання прав, рівень екології, охорону здоров’я.

Євгенія Гончарук: Серед тих, кого ви опитували, більшість – люди, які живуть в Києві. Чи не означає це, що результати не зовсім репрезентативні?

Світлана Михайловська: Це суб’єктивізм з яким стикаються усі опитування. Але отримані результати – репрезентативні. Зараз говорять про підвищення заробітних плат, але це тісно пов’язано з регуляторним середовищем у якому ми працюємо. Бізнес є необхідністю отримання прибутку і компанії не завжди мають можливості регулярно підвищувати зарплати працівникам.Тому наша ініціатива, направлена на зменшення податкового навантаження на Фонд оплати праці, є одним з тих інструментів, який би стимулював бізнес підвищувати заробітні плати.

Детальніше читайте на Громадському радіо

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: