fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA joined the National Investment Council meeting

25/ 05/ 2018
  Сьогодні має місце важлива подія - засідання Національної інвестиційної ради за участі парламентарів, урядовців та ключових інвесторів країни, які є членами Європейської Бізнес Асоціації. Серед них глобальні лідери галузей енергетики, машинобудування, мобільного звязку, виробництва товарів широкого вжитку. Їхня сумарна капіталізація дорівнює майже $1 трлн: це 9 ВВП України. Топ-темами зустрічі стали такі: залучення інвестицій, масштабування діяльності інвесторів в Україні (від пілотних проектів до більш масштабних) та питання інновацій і цифрової економіки. Ми раді брати активну участь у такій події, адже увага влади до проблем топових інвесторів є важливою складовою поліпшення бізнес-клімату в Україні.  

Сьогодні має місце важлива подія – засідання Національної інвестиційної ради за участі парламентарів, урядовців та ключових інвесторів країни, які є членами Європейської Бізнес Асоціації. Серед них глобальні лідери галузей енергетики, машинобудування, мобільного зв’язку, виробництва товарів широкого вжитку. Їхня сумарна капіталізація дорівнює майже $1 трлн: це 9 ВВП України.

Топ-темами зустрічі стали такі: залучення інвестицій, масштабування діяльності інвесторів в Україні (від пілотних проектів до більш масштабних) та питання інновацій і цифрової економіки.

Ми раді брати активну участь у такій події, адже увага влади до проблем топових інвесторів є важливою складовою поліпшення бізнес-клімату в Україні.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: