fbpx

Асоціація обговорила з міською владою підтримку бізнесу під час пандемії

29/ 09/ 2020
  25 вересня відбулося третє засідання групи експертів-економістів, що працює над планами подолання кризи, спричиненої пандемією, та підтримки і розвитку бізнесу у столиці. Представники Європейської Бізнес Асоціації були раді взяти участь у зустрічі з представниками міської влади, експертами, бізнес-спільнотою.  Під час зустрічі обговорювалася підтримка київською міською владою бізнесу під час пандемії. Зокрема, йшлося про зменшення податкового навантаження на бізнес, запроваджену практику сплати столичним бізнесом ставки за кредитами у розмірі 0,1%, необхідність урахування потреб бізнесу під час розробки та запровадження карантинних заходів, вирішення проблеми з проведенням ярмаркової діяльності, розвитку безготівкових розрахунків в освітніх закладах, громадському транспорті та інших секторах муніципальних послуг, запровадження ефективного механізму приватно-муніципального партнерства задля реалізації публічних інфраструктурних проєктів тощо. Дякуємо за можливість донести питання та проблеми бізнесу на рівні міста!

25 вересня відбулося третє засідання групи експертів-економістів, що працює над планами подолання кризи, спричиненої пандемією, та підтримки і розвитку бізнесу у столиці. Представники Європейської Бізнес Асоціації були раді взяти участь у зустрічі з представниками міської влади, експертами, бізнес-спільнотою. 

Під час зустрічі обговорювалася підтримка київською міською владою бізнесу під час пандемії. Зокрема, йшлося про зменшення податкового навантаження на бізнес, запроваджену практику сплати столичним бізнесом ставки за кредитами у розмірі 0,1%, необхідність урахування потреб бізнесу під час розробки та запровадження карантинних заходів, вирішення проблеми з проведенням ярмаркової діяльності, розвитку безготівкових розрахунків в освітніх закладах, громадському транспорті та інших секторах муніципальних послуг, запровадження ефективного механізму приватно-муніципального партнерства задля реалізації публічних інфраструктурних проєктів тощо.

Дякуємо за можливість донести питання та проблеми бізнесу на рівні міста!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: