fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA joined the VegOils&Meals Trade conference

21/ 06/ 2024
  Минулого тижня у іспанській Севільї відбулася міжнародна конференція VegOils&Meals Trade, присвячена ринку олійних та продуктів переробки в ЄС. Ця подія зібрала більш ніж 150 учасників з 25 країн світу – ключових гравців олійножирового ринку ЄС, України та інших регіонів, що впливають на розвиток світового олійного ринку. Панельну дискусію «Фокус на Європу. Оцінки та перспективи» модерувала Ірина Душник, Виконавча директорка Комітету зернових та олійних культур Асоціації. За інформацією організаторів конференції, інформаційно-аналітичного агентства «АПК-Інформ», Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%). В сезоні-2023/24 Іспанія стала четвертим за величиною імпортером української соняшникової олії серед країн ЄС (частка 10%; +64% до показника аналогічного  періоду попереднього сезону), зокрема, стала другим за величиною покупцем високоолеїнової соняшникової олії у загальному рейтингу країн з часткою 17%. Також на Іспанію припадає до 7% в загальному експорті українських шротів олійних культур до ЄС, зокрема, країна стала другим за величиною імпортером українського ріпакового шроту в 2023/24 МР. Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%).
01/

Минулого тижня у іспанській Севільї відбулася міжнародна конференція VegOils&Meals Trade, присвячена ринку олійних та продуктів переробки в ЄС. Ця подія зібрала більш ніж 150 учасників з 25 країн світу – ключових гравців олійножирового ринку ЄС, України та інших регіонів, що впливають на розвиток світового олійного ринку.

Панельну дискусію «Фокус на Європу. Оцінки та перспективи» модерувала Ірина Душник, Виконавча директорка Комітету зернових та олійних культур Асоціації. За інформацією організаторів конференції, інформаційно-аналітичного агентства «АПК-Інформ», Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%). В сезоні-2023/24 Іспанія стала четвертим за величиною імпортером української соняшникової олії серед країн ЄС (частка 10%; +64% до показника аналогічного  періоду попереднього сезону), зокрема, стала другим за величиною покупцем високоолеїнової соняшникової олії у загальному рейтингу країн з часткою 17%.

Також на Іспанію припадає до 7% в загальному експорті українських шротів олійних культур до ЄС, зокрема, країна стала другим за величиною імпортером українського ріпакового шроту в 2023/24 МР. Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%).

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: