fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The EBA participated in the meeting of the Council of the section at the Ukrainian Energy Exchange

02/ 06/ 2023
  Менеджер комітетів Європейської Бізнес Асоціації Євген Кузьменко долучився до засідання Ради секції при ТОВ «Українська енергетична біржа» за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», що відбулось 1 червня. Нагадаємо, Асоціація є одним з представників Ради Секцій за цим напрямком.  Учасники зустрічі зібрались для обговорення важливих питань та пропозицій для деревообробних підприємств, зокрема: Вдосконалення типової форми договору купівлі продажу необробленої деревини; Застосування ТОВ «УЕБ» санкцій до учасників біржових торгів; Терміни оприлюднення ТОВ «УЕБ» інформації про проведення біржових торгів з продажу необробленої деревини/деревини дровяної/пиломатеріалів. Представник Української енергетичної біржі також поінформував присутніх про нові біржові інструменти, зокрема, голландський аукціон; відсоток виконання договорів купівлі продажу, укладених за результатами проведених на ТОВ «УЕБ» біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», який складає 79,8% та про типові порушення Регламенту з організації та проведення біржових торгів. Дякуємо усім учасникам засідання за продуктивну зустріч!

Менеджер комітетів Європейської Бізнес Асоціації Євген Кузьменко долучився до засідання Ради секції при ТОВ «Українська енергетична біржа» за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», що відбулось 1 червня. Нагадаємо, Асоціація є одним з представників Ради Секцій за цим напрямком. 

Учасники зустрічі зібрались для обговорення важливих питань та пропозицій для деревообробних підприємств, зокрема:

  • Вдосконалення типової форми договору купівлі продажу необробленої деревини;
  • Застосування ТОВ «УЕБ» санкцій до учасників біржових торгів;
  • Терміни оприлюднення ТОВ «УЕБ» інформації про проведення біржових торгів з продажу необробленої деревини/деревини дров’яної/пиломатеріалів.

Представник Української енергетичної біржі також поінформував присутніх про нові біржові інструменти, зокрема, голландський аукціон; відсоток виконання договорів купівлі продажу, укладених за результатами проведених на ТОВ «УЕБ» біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», який складає 79,8% та про типові порушення Регламенту з організації та проведення біржових торгів.

Дякуємо усім учасникам засідання за продуктивну зустріч!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: