fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Industrial Ecology and Sustainable Development

17/ 12/ 2020
  The Verkhovna Rada adopted a law to increase investment flow to Ukraine 17 грудня, ВРУ підтримала законопроект №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями». Документ передбачає, що інвестиційні проєкти вартістю від 20 млн євро можуть отримати державну підтримку у вигляді податкових пільг, надання в оренду земельних ділянок, розвиток інфраструктури. Зокрема, це стосується проєктів будівництва, модернізації, технічного та/або технологічного переоснащення об’єктів, придбання необхідного обладнання та комплектуючих виробів до нього у таких сферах, як переробна промисловість, видобувна галузь, поводження з відходами, транспорт, складське господарство, поштова та курєрська діяльність, логістика, освіта, наукова та науково-технічна діяльність, охорона здоровя, мистецтво, культура, спорт, туризм та курортно-рекреаційна сфера. Загальний обсяг державної підтримки може сягати до 30% планованої суми інвестицій. Окрім цього, інвестор має обов’язково забезпечити створення 80 нових робочих місць із середньою заробітною платою працівників, що на 15% перевищує розмір середньої заробітної плати за відповідним видом діяльності у регіоні. Світлана Михайловська. Заступник директора з представництва інтересів компаній-членів Асоціації. У 2019 році обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну збільшився і склав близько $2,5 млрд. Однак, учасники Індексу інвестиційної привабливості Асоціації, у першому півріччі 2020 року погіршили оцінку бізнес-клімату України. Реалізація Україною зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та участь України у Європейському зеленому курсі, викликає додаткову потребу у залученні коштів, про що Асоціація зазначала у своєму офіційному листі до Президента та Верховної Ради. Ми вдячні представникам парламенту за врахування пропозицій Асоціації і сподіваємось на якомога швидше відновлення зацікавленості інвесторів в українському ринку. Розраховувати на отримання такої допомоги інвестори можуть починаючи з 1 січня 2022 року.

The Verkhovna Rada adopted a law to increase investment flow to Ukraine

17 грудня, ВРУ підтримала законопроект №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями».

Документ передбачає, що інвестиційні проєкти вартістю від 20 млн євро можуть отримати державну підтримку у вигляді податкових пільг, надання в оренду земельних ділянок, розвиток інфраструктури.

Зокрема, це стосується проєктів будівництва, модернізації, технічного та/або технологічного переоснащення об’єктів, придбання необхідного обладнання та комплектуючих виробів до нього у таких сферах, як переробна промисловість, видобувна галузь, поводження з відходами, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, логістика, освіта, наукова та науково-технічна діяльність, охорона здоров’я, мистецтво, культура, спорт, туризм та курортно-рекреаційна сфера.

Загальний обсяг державної підтримки може сягати до 30% планованої суми інвестицій.

Окрім цього, інвестор має обов’язково забезпечити створення 80 нових робочих місць із середньою заробітною платою працівників, що на 15% перевищує розмір середньої заробітної плати за відповідним видом діяльності у регіоні.

Світлана Михайловська Заступник директора з представництва інтересів компаній-членів Асоціації
У 2019 році обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну збільшився і склав близько $2,5 млрд. Однак, учасники Індексу інвестиційної привабливості Асоціації, у першому півріччі 2020 року погіршили оцінку бізнес-клімату України. Реалізація Україною зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та участь України у Європейському зеленому курсі, викликає додаткову потребу у залученні коштів, про що Асоціація зазначала у своєму офіційному листі до Президента та Верховної Ради. Ми вдячні представникам парламенту за врахування пропозицій Асоціації і сподіваємось на якомога швидше відновлення зацікавленості інвесторів в українському ринку.

Розраховувати на отримання такої допомоги інвестори можуть починаючи з 1 січня 2022 року.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: