fbpx

Logistics issues

27/ 11/ 2020

Навігація на Дніпрі буде продовжена до кінця року

Бізнес вітає прийняття Морською адміністрацією Наказу №295 від 26 листопада 2020 року, згідно з яким навігація на річці Дніпро буде продовжена до 31 грудня 2020 року.

Попереднім Наказом від 11 листопада на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Дніпродзержинському шлюзах навігація продовжувалася до 1 грудня 2020 року. На Запорізькому РГС і Каховському шлюзі навігацію спочатку планували завершити 4 і 5 грудня відповідно.

Раніше Асоціація звернулася із закликом до Міністра інфраструктури і керівництва Морської адміністрації про продовження термінів навігації за умови збереження сприятливих погодних умов для навігації та недопущення зупинки роботи шлюзів в навігаційний період, окрім як з об’єктивних причин. Оскільки поки погодні умови є сприятливими, і, з огляду на досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес-спільнота закликала не припиняти судноплавство по Дніпру.

Бізнес-спільнота Асоціації дякує за прийняте рішення щодо подовження строків навігації по р. Дніпро та вдячна за те, що до голосу бізнесу дослухаються.

 

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: