fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

27/ 11/ 2020
  Навігація на Дніпрі буде продовжена до кінця року Бізнес вітає прийняття Морською адміністрацією Наказу №295 від 26 листопада 2020 року, згідно з яким навігація на річці Дніпро буде продовжена до 31 грудня 2020 року. Попереднім Наказом від 11 листопада на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Дніпродзержинському шлюзах навігація продовжувалася до 1 грудня 2020 року. На Запорізькому РГС і Каховському шлюзі навігацію спочатку планували завершити 4 і 5 грудня відповідно. Раніше Асоціація звернулася із закликом до Міністра інфраструктури і керівництва Морської адміністрації про продовження термінів навігації за умови збереження сприятливих погодних умов для навігації та недопущення зупинки роботи шлюзів в навігаційний період, окрім як з об’єктивних причин. Оскільки поки погодні умови є сприятливими, і, з огляду на досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес-спільнота закликала не припиняти судноплавство по Дніпру. Бізнес-спільнота Асоціації дякує за прийняте рішення щодо подовження строків навігації по р. Дніпро та вдячна за те, що до голосу бізнесу дослухаються.  

Навігація на Дніпрі буде продовжена до кінця року

Бізнес вітає прийняття Морською адміністрацією Наказу №295 від 26 листопада 2020 року, згідно з яким навігація на річці Дніпро буде продовжена до 31 грудня 2020 року.

Попереднім Наказом від 11 листопада на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Дніпродзержинському шлюзах навігація продовжувалася до 1 грудня 2020 року. На Запорізькому РГС і Каховському шлюзі навігацію спочатку планували завершити 4 і 5 грудня відповідно.

Раніше Асоціація звернулася із закликом до Міністра інфраструктури і керівництва Морської адміністрації про продовження термінів навігації за умови збереження сприятливих погодних умов для навігації та недопущення зупинки роботи шлюзів в навігаційний період, окрім як з об’єктивних причин. Оскільки поки погодні умови є сприятливими, і, з огляду на досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес-спільнота закликала не припиняти судноплавство по Дніпру.

Бізнес-спільнота Асоціації дякує за прийняте рішення щодо подовження строків навігації по р. Дніпро та вдячна за те, що до голосу бізнесу дослухаються.

 

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: