fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Health Care

09/ 07/ 2019
  Отримано лист-роз’яснення від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення Сьогодні у відповідь на запит Комітету з охорони здоров’я Асоціації ми отримали листа від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення на деякі ліки, включені до Національного переліку основних лікарських засобів, які закуповуються за бюджетні кошти (Постанова КМУ від 3 квітня 2019 року №426, що набула чинності 28 травня 2019 року). Лист-роз’яснення надає більш детальну інформацію про подальше затвердження необхідних нормативно-правових актів, включаючи затвердження Реєстру граничних оптово-відпускних цін на відповідний перелік лікарських засобів. Подальшу інформацію стосовно запровадження нового регулювання МОЗ України розміщуватиме на своїй веб-сторінці. Комітет з охорони здоров’я Асоціації вдячний Олександру Комаріді, Генеральному директору Фармацевтичного директорату за діалог під час зустрічі із Комітетом Асоціації 24 червня 2019 року і результативну співпрацю.

Отримано лист-роз’яснення від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення

Сьогодні у відповідь на запит Комітету з охорони здоров’я Асоціації ми отримали листа від МОЗ України щодо введення в дію референтного ціноутворення на деякі ліки, включені до Національного переліку основних лікарських засобів, які закуповуються за бюджетні кошти (Постанова КМУ від 3 квітня 2019 року №426, що набула чинності 28 травня 2019 року). Лист-роз’яснення надає більш детальну інформацію про подальше затвердження необхідних нормативно-правових актів, включаючи затвердження Реєстру граничних оптово-відпускних цін на відповідний перелік лікарських засобів.

Подальшу інформацію стосовно запровадження нового регулювання МОЗ України розміщуватиме на своїй веб-сторінці.

Комітет з охорони здоров’я Асоціації вдячний Олександру Комаріді, Генеральному директору Фармацевтичного директорату за діалог під час зустрічі із Комітетом Асоціації 24 червня 2019 року і результативну співпрацю.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: