fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

IT

19/ 12/ 2017
  Комітет інформаційних технологій долучився до відкритого діалогу Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України з представниками галузі інформаційно-комунікаційних технологій. У рамках зустрічі було обговорено ряд питань української ІТ-індустрії, що стосуються експорту інформаційних послуг і, зокрема, експортної стратегії, популяризації розробок вітчизняних ІТ-фахівців у світі та стимулювання і розвиток внутрішнього попиту на ІКТ-послуги. Учасники діалогу домовилися налагодити зворотній звязок та забезпечити системну комунікацію щодо важливих питань представників ІТ-індустрії. Більше інформації про роботу Офісу з просування експорту та контакти представників на офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Комітет інформаційних технологій долучився до відкритого діалогу Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України з представниками галузі інформаційно-комунікаційних технологій. У рамках зустрічі було обговорено ряд питань української ІТ-індустрії, що стосуються експорту інформаційних послуг і, зокрема, експортної стратегії, популяризації розробок вітчизняних ІТ-фахівців у світі та стимулювання і розвиток внутрішнього попиту на ІКТ-послуги.

Учасники діалогу домовилися налагодити зворотній зв’язок та забезпечити системну комунікацію щодо важливих питань представників ІТ-індустрії. Більше інформації про роботу Офісу з просування експорту та контакти представників на офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: