fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Health Care

13/ 12/ 2017
  На конференції «Охорона здоров’я і фармацевтика-2018. Прогнози і очікування», організованій компанією «Правовий Альянс», в межах однієї із сесій учасники від фармацевтичної спільноти мали змогу отримати останню інформацію щодо поточного стану обробки питання Національного переліку основних лікарських засобів та подальшого розвитку програми реімбурсації від Заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика, заступника Голови Експертного Комітету з відбору та використання основних лікарських засобів Олени Матвєєвої, Тараса Лясковського, Начальника управління фармацевтичної діяльності, Уаніти Фолмсбі, керівника проекту USAID/SAFEMED та Дмитра Алешка, партнера ЮК «Правовий Альянс». Крім того, в межах сесії відбувся конференс-колл з Ектором Кастро, старшим технічним директором проекту USAID/SAFEMED, в межах якого доповідач розказав про світовий досвід впровадження технологій оцінки в охороні здоров’я. Питання Національного переліку та змін до програми реімбурсації і її розширення залишатимуться у фокусі уваги фармацевтичної бізнес-спільноти і у 2018 році. Ці вкрай важливі напрямки вимагають продовження конструктивного діалогу і проактивних та зрозумілих усім сторонам комунікацій щодо подальших кроків держави для забезпечення населення необхідними лікарськими засобами.

На конференції «Охорона здоров’я і фармацевтика-2018. Прогнози і очікування», організованій компанією «Правовий Альянс», в межах однієї із сесій учасники від фармацевтичної спільноти мали змогу отримати останню інформацію щодо поточного стану обробки питання Національного переліку основних лікарських засобів та подальшого розвитку програми реімбурсації від Заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика, заступника Голови Експертного Комітету з відбору та використання основних лікарських засобів Олени Матвєєвої, Тараса Лясковського, Начальника управління фармацевтичної діяльності, Уаніти Фолмсбі, керівника проекту USAID/SAFEMED та Дмитра Алешка, партнера ЮК «Правовий Альянс». Крім того, в межах сесії відбувся конференс-колл з Ектором Кастро, старшим технічним директором проекту USAID/SAFEMED, в межах якого доповідач розказав про світовий досвід впровадження технологій оцінки в охороні здоров’я.

Питання Національного переліку та змін до програми реімбурсації і її розширення залишатимуться у фокусі уваги фармацевтичної бізнес-спільноти і у 2018 році. Ці вкрай важливі напрямки вимагають продовження конструктивного діалогу і проактивних та зрозумілих усім сторонам комунікацій щодо подальших кроків держави для забезпечення населення необхідними лікарськими засобами.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: