fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Food, Dairy

19/ 08/ 2022
  Експерти Асоціації зустрілись  з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Під час зустрічі учасники мали змогу обговорити проєкт наказу Мінагрополітики «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 березня 2019 року №118», яким змінюються вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів, до операторів ринку молока та молочних продуктів, що здійснюють експорт молочної продукції, або виробництво дитячого харчування. Бізнес дякує Першому застпунику Міністра аграрної політики та продовольства України  за постійний діалог!  

Експерти Асоціації зустрілись  з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

Під час зустрічі учасники мали змогу обговорити проєкт наказу Мінагрополітики «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 березня 2019 року №118», яким змінюються вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів, до операторів ринку молока та молочних продуктів, що здійснюють експорт молочної продукції, або виробництво дитячого харчування.

Бізнес дякує Першому застпунику Міністра аграрної політики та продовольства України  за постійний діалог!

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: