fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

04/ 10/ 2021
  4 жовтня представники Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації долучилися до круглого столу Мінінфраструктури «ДСБТ. Перезавантаження» під головуванням заступника Міністра Мустафи Наєма, на якому  було презентовано плани щодо системних змін, які чекають на ключового державного гравця у сфері безпеки пасажирських та вантажних перевезень — Держслужби безпеки на транспорті (ДСБТ, Укртрансбезпека). Нове бачення служби можна схарактеризувати чотирма пріоритетами: Кадрове перезавантаження Цифровізація роботи Укртрансбезпеки Транспарентність процесів Підтримка міжнародних партнерів Наразі Мінінфраструктура спільно з ДСБТ, Командою підтримки реформ при Мінінфраструктури та Укравтодором, напрацьовує перелік конкретних пропозицій для подальшої співпраці з міжнародними партнерами. Ми вдячні за запрошення до участі у заході та з нетерпінням очікуємо на перші зрушення у реформуванні ДСБТ!  

4 жовтня представники Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації долучилися до круглого столу Мінінфраструктури «ДСБТ. Перезавантаження» під головуванням заступника Міністра Мустафи Наєма, на якому  було презентовано плани щодо системних змін, які чекають на ключового державного гравця у сфері безпеки пасажирських та вантажних перевезень — Держслужби безпеки на транспорті (ДСБТ, Укртрансбезпека).

Нове бачення служби можна схарактеризувати чотирма пріоритетами:

  • Кадрове перезавантаження
  • Цифровізація роботи Укртрансбезпеки
  • Транспарентність процесів
  • Підтримка міжнародних партнерів

Наразі Мінінфраструктура спільно з ДСБТ, Командою підтримки реформ при Мінінфраструктури та Укравтодором, напрацьовує перелік конкретних пропозицій для подальшої співпраці з міжнародними партнерами.

Ми вдячні за запрошення до участі у заході та з нетерпінням очікуємо на перші зрушення у реформуванні ДСБТ!

01/

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: