fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

15/ 09/ 2021
  Минулого тижня відбулась зустріч Європейської Бізнес Асоціації та Державної регуляторної служби України щодо скасування регулярної плати за послугу криголамного судна для морських суден. До заходу долучились Міністерство інфраструктури України, Міністерство економіки України, ДП «Адміністрація морських портів України» та Антимонопольний комітет України.   Бізнес вже досить тривалий час привертає увагу до механізму стягнення окремої плати за послуги, що є необґрунтованим, оскільки судновласник, фактично, сплачує за проведення криголамних робіт двічі, при тому, що криголамні роботи є однією зі складових забезпечення безпеки судноплавства на судноплавних шляхах, за які судновласник сплачує у складі корабельного збору за кожний вхід та вихід судна у/за межі акваторії морського порту.   Комплексно обговоривши зазначену тему, сторони домовилися, що Мінінфраструктури зі свого боку, надасть пропозиції щодо вирішення проблемного питання з урахуванням пропозицій та зауважень бізнесу.   Дякуємо Голові ДРС Олексію Кучеру за медіацію та платформу ДРС для зустрічі. Сподіваємося на подальше продовження активної співпраці бізнесу та державних органів!
Минулого тижня відбулась зустріч Європейської Бізнес Асоціації та Державної регуляторної служби України щодо скасування регулярної плати за послугу криголамного судна для морських суден. До заходу долучились Міністерство інфраструктури України, Міністерство економіки України, ДП «Адміністрація морських портів України» та Антимонопольний комітет України.
 
Бізнес вже досить тривалий час привертає увагу до механізму стягнення окремої плати за послуги, що є необґрунтованим, оскільки судновласник, фактично, сплачує за проведення криголамних робіт двічі, при тому, що криголамні роботи є однією зі складових забезпечення безпеки судноплавства на судноплавних шляхах, за які судновласник сплачує у складі корабельного збору за кожний вхід та вихід судна у/за межі акваторії морського порту.
 
Комплексно обговоривши зазначену тему, сторони домовилися, що Мінінфраструктури зі свого боку, надасть пропозиції щодо вирішення проблемного питання з урахуванням пропозицій та зауважень бізнесу.
 
Дякуємо Голові ДРС Олексію Кучеру за медіацію та платформу ДРС для зустрічі. Сподіваємося на подальше продовження активної співпраці бізнесу та державних органів!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: