fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Food

04/ 03/ 2021
  Відбулася розширена зустріч Харчового Комітету з Сергієм Глущенко - Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання, що турбують бізнес-спільноту. Зокрема, питання, що стосуються реєстрації кормових добавок, проблеми з формами міжнародних сертифікатів, питання тарифів при видачі ветеринарних сертифікатів, необхідність законодавчого  урегулювання питання щодо права оператора ринку – виробника харчової продукції отримувати інформацію про відбір зразків його продукції та, у разі необхідності, проведення арбітражного дослідження. Окрім того, мова йшла про ряд законопроєктів важливих для харчової галузі: «комплексного» законопроєкту, по ГМО, законопроєкту по дитячому харчуванню та про матеріали та предмети, що контактують з харчовими продуктами. Бізнес дякує пану Глущенко за постійний ефективний діалог!

Відбулася розширена зустріч Харчового Комітету з Сергієм Глущенко – Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання, що турбують бізнес-спільноту. Зокрема, питання, що стосуються реєстрації кормових добавок, проблеми з формами міжнародних сертифікатів, питання тарифів при видачі ветеринарних сертифікатів, необхідність законодавчого  урегулювання питання щодо права оператора ринку – виробника харчової продукції отримувати інформацію про відбір зразків його продукції та, у разі необхідності, проведення арбітражного дослідження.

Окрім того, мова йшла про ряд законопроєктів важливих для харчової галузі: «комплексного» законопроєкту, по ГМО, законопроєкту по дитячому харчуванню та про матеріали та предмети, що контактують з харчовими продуктами.

Бізнес дякує пану Глущенко за постійний ефективний діалог!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: