fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

18/ 02/ 2021
  Сьогодні відбулась зустріч Комітету з логістики Асоціації із Іраклієм Езугбая, Директором з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці.   Під час зустрічі ключовим гравцям ринку залізничних перевезень було презентовано основну концепцію функціонування UZ Сargo. Зокрема, його структуру, активи та основні функції. У відповідь експерти Комітету з логістики засвідчили підтримку реформи УЗ та готовність співпрацювати у цьому напрямку. Учасниками було також обговорено подальші наміри УЗ щодо впровадження єдиного логістичного тарифу.   Європейська Бізнес Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за продуктивну дискусію!    
Сьогодні відбулась зустріч Комітету з логістики Асоціації із Іраклієм Езугбая, Директором з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці.
 
Під час зустрічі ключовим гравцям ринку залізничних перевезень було презентовано основну концепцію функціонування UZ Сargo. Зокрема, його структуру, активи та основні функції. У відповідь експерти Комітету з логістики засвідчили підтримку реформи УЗ та готовність співпрацювати у цьому напрямку. Учасниками було також обговорено подальші наміри УЗ щодо впровадження єдиного логістичного тарифу.
 
Європейська Бізнес Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за продуктивну дискусію!
 
01/
 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: