fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Coffee Fair Trade, Wine and Spirits, Retail, Electronic Payments, Consumer Electronics

08/ 09/ 2020
  Сьогодні, представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з представниками Міністерства цифрової трансформації щодо питань e-commerce. Наразі, вся документація, що регламентує касову дисципліну не розрахована на електронну комерцію (видача чеків покупцям, повернення товару, повернення коштів за товар, тощо). Тож необхідність врегулювання даних питань , а також захист споживачів від недобросовісних продавців та фальсифікованого товару, і стала ключовим предметом зустрічі. Так, було домовлено про додаткові консультації з органами центральної влади щодо 5 наступних аспектів: Касового розриву та імплементації норм Законів щодо запровадження програмних РРО з січня 2021 року. Механізму повернення товарів та грошей за нього. Скасування прив’язки місця торгівлі до РРО та можливості здійснювати доставку та розрахунки за межами магазина. Механізму досудового блокування сайтів. Так, перелік критеріїв має бути вичерпним, а для підакцизних товарів з прив’язкою сайту до ліцензії. Електронного документообігу та цифрового підпису. Бізнес дякує а предметний діалог. Сподіваємось, Мінцифри вдасться зкоординуватись з відповідальними органами влади задля врегулювання даних питань. І на наступній зустрічі, яка планується через місяць, бізнес та влада матимуть предметне обговорення пропозицій. 

Сьогодні, представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з представниками Міністерства цифрової трансформації щодо питань e-commerce. Наразі, вся документація, що регламентує касову дисципліну не розрахована на електронну комерцію (видача чеків покупцям, повернення товару, повернення коштів за товар, тощо). Тож необхідність врегулювання даних питань , а також захист споживачів від недобросовісних продавців та фальсифікованого товару, і стала ключовим предметом зустрічі.

Так, було домовлено про додаткові консультації з органами центральної влади щодо 5 наступних аспектів:

  1. Касового розриву та імплементації норм Законів щодо запровадження програмних РРО з січня 2021 року.
  2. Механізму повернення товарів та грошей за нього.
  3. Скасування прив’язки місця торгівлі до РРО та можливості здійснювати доставку та розрахунки за межами магазина.
  4. Механізму досудового блокування сайтів. Так, перелік критеріїв має бути вичерпним, а для підакцизних товарів з прив’язкою сайту до ліцензії.
  5. Електронного документообігу та цифрового підпису.

Бізнес дякує а предметний діалог. Сподіваємось, Мінцифри вдасться зкоординуватись з відповідальними органами влади задля врегулювання даних питань. І на наступній зустрічі, яка планується через місяць, бізнес та влада матимуть предметне обговорення пропозицій. 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: