fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Regulatory Affairs

05/ 06/ 2020
  Відбулась чергова зустріч Робочої групи з питань поводження побутовими відходами Регуляторного Комітету Європейської Бізнес Асоціації. Під час зустрічі, учасники обговорили проект закону «Про управління відходами» 2207-1д та вирішили надати пропозиції та зауваження до нього. Зокрема, експерти наголосили, що документ має відповідати принципам Національної стратегії поводження з відходами, яка базується на Європейському підході поводження з відходами з урахуванням вимог відповідних європейських директив.

Відбулась чергова зустріч Робочої групи з питань поводження побутовими відходами Регуляторного Комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Під час зустрічі, учасники обговорили проект закону «Про управління відходами» 2207-1д та вирішили надати пропозиції та зауваження до нього.

Зокрема, експерти наголосили, що документ має відповідати принципам Національної стратегії поводження з відходами, яка базується на Європейському підході поводження з відходами з урахуванням вимог відповідних європейських директив.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: