fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics

31/ 08/ 2018
  Сьогодні відбулося розширене засідання Комітету з логістики Асоціації, гостем якого став операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін. Ми провели продуктивну та результативну дискусію, зокрема обговорили питання механізму функціонування збірних маршрутів для перевезення вантажів залізницею України та питання щодо закриття малодіяльних залізничних станцій для виконання вантажних операцій. Ми дякуємо усім учасникам зустрічі за надані пропозиції, які стосуються покращення роботи маршрутних відправок, а також сподіваємось на врахування зауважень від бізнесу представниками ПАТ «Укрзалізниця».
01/

Сьогодні відбулося розширене засідання Комітету з логістики Асоціації, гостем якого став операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін. Ми провели продуктивну та результативну дискусію, зокрема обговорили питання механізму функціонування збірних маршрутів для перевезення вантажів залізницею України та питання щодо закриття малодіяльних залізничних станцій для виконання вантажних операцій.

Ми дякуємо усім учасникам зустрічі за надані пропозиції, які стосуються покращення роботи маршрутних відправок, а також сподіваємось на врахування зауважень від бізнесу представниками ПАТ «Укрзалізниця».

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: