fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Health Care

21/ 06/ 2018
  Наталя Сергієнко, Виконавчий директор Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором сесії на тему «Створення Національної Служби Здоров’я України», в якій взяв участь Олег Петренко, Голова НСЗУ, під час Ukrainian Pharmaceutical Congress 21 червня 2018. Національна служба здоров’я України – це новостворений центральний орган виконавчої влади, що реалізує політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Під час сесії піднімались питання особливості запуску роботи Служби, плани та завдання на поточний рік, діяльність Служби в контексті імплементації медичної реформи, перехід на новий вид фінансування медичної допомоги, а також можливість запровадження співоплати медичної послуги у майбутньому.

Наталя Сергієнко, Виконавчий директор Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором сесії на тему «Створення Національної Служби Здоров’я України», в якій взяв участь Олег Петренко, Голова НСЗУ, під час Ukrainian Pharmaceutical Congress 21 червня 2018.

Національна служба здоров’я України – це новостворений центральний орган виконавчої влади, що реалізує політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Під час сесії піднімались питання особливості запуску роботи Служби, плани та завдання на поточний рік, діяльність Служби в контексті імплементації медичної реформи, перехід на новий вид фінансування медичної допомоги, а також можливість запровадження співоплати медичної послуги у майбутньому.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: