fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Agrochemicals

24/ 05/ 2018
  Цього тижня відбулася науково-практична конференція, співорганізатором якої виступила Європейська Бізнес Асоціація. Конференція була присвячена темі GEP в польових дослідженнях. Виконання умов Угоди про асоціацію між Україною та ЄС передбачає комплекс заходів щодо адаптації та  імплементації національної нормативно-правової бази. Зокрема, для взаємного визнання результатів польових досліджень по оцінці біологічного та токсико-екологічного стану рослин, експерименти дослідних установ повинні базуватися на використанні принципів і стандар­тів Належної Експериментальної та Лабораторної Практик (GEP та GLP). Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з нормативно-правовою базою та практикою використання принципів і стандартів GEP та GLP в Європейському Союзі та виробити спільні пропозиції та підходи до імплементації принципів Належної Експериментальної та Лабораторної  Практик при проведенні польових експериментів дослідними установами України в реєстраційних та наукових цілях. Присутні заслухали доповіді Миколи Проданчука (Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України), Віктора Погорілого (Європейська Бізнес Асоціація), Пітера Найджі (DowDuPont) та Бернара Cтраблер (COFRAC). Дякуємо колегам з Наукового центру та компанії DowDuPont за проведення та наукову підтримку заходу!

Цього тижня відбулася науково-практична конференція, співорганізатором якої виступила Європейська Бізнес Асоціація. Конференція була присвячена темі GEP в польових дослідженнях.

Виконання умов Угоди про асоціацію між Україною та ЄС передбачає комплекс заходів щодо адаптації та  імплементації національної нормативно-правової бази. Зокрема, для взаємного визнання результатів польових досліджень по оцінці біологічного та токсико-екологічного стану рослин, експерименти дослідних установ повинні базуватися на використанні принципів і стандар­тів Належної Експериментальної та Лабораторної Практик (GEP та GLP).

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з нормативно-правовою базою та практикою використання принципів і стандартів GEP та GLP в Європейському Союзі та виробити спільні пропозиції та підходи до імплементації принципів Належної Експериментальної та Лабораторної  Практик при проведенні польових експериментів дослідними установами України в реєстраційних та наукових цілях.

Присутні заслухали доповіді Миколи Проданчука (Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України), Віктора Погорілого (Європейська Бізнес Асоціація), Пітера Найджі (DowDuPont) та Бернара Cтраблер (COFRAC).

Дякуємо колегам з Наукового центру та компанії DowDuPont за проведення та наукову підтримку заходу!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: