fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

7 Skills of an Efficient GR Specialist: knowledge of the “Players”

14/ 06/ 2018
    На третій сесії Знання “Гравців” разом з Ярослав Железняк, радником Прем’єр-міністра України та членом групи стратегічних радників Кабінету Міністрів України з питань взаємодії з парламентом говорили про ключові гравців, які беруть участь у процесі прийняття рішень, розуміють політику навколо можливості прийняття законопроекту, та інформацію, необхідну для законодавчих зусиль. Відверта розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, допомогла розібратися в досить непростих процесах взаємодії з органами державної влади. Дякуємо Ярослав Железняк за цікаву презентацію та цінні поради! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash & Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law Firm, Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited, 2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект! Четверта зустріч вже 14 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про дипломатичність і ввічливість з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій.
01/

 

На третій сесії “Знання “Гравців” ” разом з Ярослав Железняк, радником Прем’єр-міністра України та членом групи стратегічних радників Кабінету Міністрів України з питань взаємодії з парламентом говорили про ключові гравців, які беруть участь у процесі прийняття рішень, розуміють політику навколо можливості прийняття законопроекту, та інформацію, необхідну для законодавчих зусиль.

Відверта розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, допомогла розібратися в досить непростих процесах взаємодії з органами державної влади.

Дякуємо Ярослав Железняк за цікаву презентацію та цінні поради! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash & Carry Ukraine, УкрпоштаAEQUO Law FirmTeva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!

Четверта зустріч вже 14 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про дипломатичність і ввічливість з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: