fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

7 Skills of an Efficient GR Specialist. Good Judgement

26/ 06/ 2018
    На сьомій заключній сесії Правильне судження разом з Marina Buchma, директором по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, говорили про правильне лобінгове судження як функцію готовності, творчого вирішення проблем, міцних комунікативних навичок. Щира і відкрита розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, створили дуже невимушену атмосферу, де учасники могли отримати відповіді навіть на дуже неоднозначні запитання. Дякуємо Marina Buchma за цікаву розмову і змістовні поради учасникам! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash & Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law Firm, Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited, 2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!
01/

 

На сьомій заключній сесії “Правильне судження” разом з Marina Buchma, директором по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, говорили про правильне лобінгове судження як функцію готовності, творчого вирішення проблем, міцних комунікативних навичок.

Щира і відкрита розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, створили дуже невимушену атмосферу, де учасники могли отримати відповіді навіть на дуже неоднозначні запитання.

Дякуємо Marina Buchma за цікаву розмову і змістовні поради учасникам! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash & Carry UkraineУкрпоштаAEQUO Law FirmTeva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: