fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

7 Skills of an Efficient GR Specialist “People Skills”

18/ 06/ 2018
    На четвертій сесії Дипломатичність та ввічливість разом з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій, говорили про важливість ввічливого та дипломатичного звернення, про відчуття такту та межі, про те, як діяти у кризових ситуаціях, щоб не заплямувати репутацію компанії та зберегти хороші відносини з стейкхолдерами. Щира та відкрита розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, відкрила людську сторону GRу. Дякуємо Дарина Марчак (Darina Marchak) за цікаву презентацію та дієві поради! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash and Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law Firm, Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited, 2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект! Пята зустріч вже у вівторок 19 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про глибоке знання предмету з Igor Smelyansky - Ігор Смілянський, генеральним директором Укрпошта.
01/

 

На четвертій сесії “Дипломатичність та ввічливість” разом з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій, говорили про важливість ввічливого та дипломатичного звернення, про відчуття такту та межі, про те, як діяти у кризових ситуаціях, щоб не заплямувати репутацію компанії та зберегти хороші відносини з стейкхолдерами.

Щира та відкрита розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, відкрила людську сторону GRу.

Дякуємо Дарина Марчак (Darina Marchak) за цікаву презентацію та дієві поради!

Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash and Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law Firm, Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited, 2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!

П’ята зустріч вже у вівторок 19 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про глибоке знання предмету з Igor Smelyansky – Ігор Смілянський, генеральним директором Укрпошта.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: