fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає пропоноване зниження тарифів на транспортування газу

29/ 11/ 2018
  27 листопада 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було схвалено для подальшого опублікування та обговорення проект Постанови НКРЕКП «Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП». Проектом Постанови передбачено зниження тарифів на транспортування газу газотранспортною системою в два рази. Так, для транскордонних точок входу з 12,5 дол. до 6,1 дол. за тис. м. куб. Для транскордонних точок виходу передбачено зниження в два рази в залежності точки виходу з ГТС. Таким чином, компанії-імпортери зможуть значно скоротити видатки на транспортування природного газу. Асоціація вітає можливе запровадження нових знижених тарифів. Сподіваємось, опублікований для обговорення текст проекту постанови буде містити вище згадані пропозиції щодо зниження тарифів на транспортування газу і питання буде врегульовано до кінця 2018 року.

27 листопада 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було схвалено для подальшого опублікування та обговорення проект Постанови НКРЕКП «Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП».

Проектом Постанови передбачено зниження тарифів на транспортування газу газотранспортною системою в два рази. Так, для транскордонних точок входу з 12,5 дол. до 6,1 дол. за тис. м. куб. Для транскордонних точок виходу передбачено зниження в два рази в залежності точки виходу з ГТС. Таким чином, компанії-імпортери зможуть значно скоротити видатки на транспортування природного газу.

Асоціація вітає можливе запровадження нових знижених тарифів. Сподіваємось, опублікований для обговорення текст проекту постанови буде містити вище згадані пропозиції щодо зниження тарифів на транспортування газу і питання буде врегульовано до кінця 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: