fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з представниками платформи DREAM

05/ 03/ 2024
  Комітет Асоціації з питань відновлення України зустрівся з представниками платформи DREAM, зокрема, заступницею Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександрою Азархіною та керівником проєктного офісу платформи Віктором Нестульою. DREAM – це цифрова екосистема для прозорого управління відновленням, і Асоціація свого часу активно підтримувала необхідність її створення. Наразі платформа реалізується в рамках експериментального проєкту, передбаченого постановою Уряду 1286. Отже, деякий її функціонал ще продовжує розроблюватись, як-то, наприклад блок можливості для бізнесу, який в перспективі повинен містити інформацію щодо всіх наявних тендерів (не лише державних, а й від донорів) для відбудови тих чи інших об’єктів. Також, DREAM має амбітні цілі щодо подальшого розвитку та вдосконалення. Наприклад, з 2024 року використання DREAM має стати обов’язковим для всіх ініціаторів проєктів відновлення, а сама платформа має еволюціонувати в банк публічних інвестиційних проєктів, яка відображатиме не лише перелік пріоритетних проєктів, а й результати їхньої оцінки, звіти моніторингу та про завершення проєктів, тощо. Ключовим клієнтом платформи є органи місцевого самоврядування та місцеві громади. Наразі на платформі вже представлено 2312 проєктів з відновлення від 639 українських громад. Інвестиційні проєкти від бізнесу на платформі DREAM не розміщаються. Тож, представники Комітету Асоціації запропонували представникам проєктного офісу пропонувати бізнесу, який до них звертається розміщувати свої проєкти на Інвестиційній мапі Асоціації, яка не має таких обмежень і включає як проєкти від бізнесу, так і від муніципалітетів. Також, учасники домовились провести додаткову робочу зустріч з тим щоб вивчити можливості безпечного обміну даними між обома платформами. Комітет Асоціації з питань відновлення України вдячний Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України та проєктному офісу DREAM за відкритість до діалогу.

Комітет Асоціації з питань відновлення України зустрівся з представниками платформи DREAM, зокрема, заступницею Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександрою Азархіною та керівником проєктного офісу платформи Віктором Нестульою.

DREAM – це цифрова екосистема для прозорого управління відновленням, і Асоціація свого часу активно підтримувала необхідність її створення. Наразі платформа реалізується в рамках експериментального проєкту, передбаченого постановою Уряду 1286. Отже, деякий її функціонал ще продовжує розроблюватись, як-то, наприклад блок можливості для бізнесу, який в перспективі повинен містити інформацію щодо всіх наявних тендерів (не лише державних, а й від донорів) для відбудови тих чи інших об’єктів.

Також, DREAM має амбітні цілі щодо подальшого розвитку та вдосконалення. Наприклад, з 2024 року використання DREAM має стати обов’язковим для всіх ініціаторів проєктів відновлення, а сама платформа має еволюціонувати в банк публічних інвестиційних проєктів, яка відображатиме не лише перелік пріоритетних проєктів, а й результати їхньої оцінки, звіти моніторингу та про завершення проєктів, тощо.

Ключовим клієнтом платформи є органи місцевого самоврядування та місцеві громади. Наразі на платформі вже представлено 2312 проєктів з відновлення від 639 українських громад. Інвестиційні проєкти від бізнесу на платформі DREAM не розміщаються.

Тож, представники Комітету Асоціації запропонували представникам проєктного офісу пропонувати бізнесу, який до них звертається розміщувати свої проєкти на Інвестиційній мапі Асоціації, яка не має таких обмежень і включає як проєкти від бізнесу, так і від муніципалітетів. Також, учасники домовились провести додаткову робочу зустріч з тим щоб вивчити можливості безпечного обміну даними між обома платформами.

Комітет Асоціації з питань відновлення України вдячний Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України та проєктному офісу DREAM за відкритість до діалогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: