fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зростайте з Google: програма для малих бізнесів

03/ 05/ 2024
  Безоплатна програма від Google створена для власників малих бізнесів та їхніх команд, які прагнуть рости та масштабуватися. Онлайн-програма з відкритою реєстрацією буде корисною як підприємцям із невеликою командою або власникам бізнесу без команди, так і людям із ідеєю власної справи, що ніяк не наважуються почати.  Реєстрація да доступ до навчання можна отримати за посиланням:  https://bit.ly/3y4zW0A   Зареєстровані учасники отримають безкоштовний доступ до: 8 модулів навчання від підприємців для розуміння стратегії, фінансів, маркетингу, продажів, команди,  юридичних аспектів; онлайн-зустрічей з експертами та реальних історій малих підприємців; спільноти однодумців українських підприємців; навчальних матеріалів для побудови стратегії та плану дій. По завершенню програми учасники зможуть отримати сертифікат, а 100 бізнесів візьмуть участь у менторський програмі з експертами. Формат програми передбачає короткі відео для перегляду у зручний час, онлайн-сесії та воркшопи, воркбуки та тести для самонавчання. На активних учасників також чекають приємні подарунки від організаторів.  Більше деталей та реєстрація: https://bit.ly/3y4zW0A  

Безоплатна програма від Google створена для власників малих бізнесів та їхніх команд, які прагнуть рости та масштабуватися.

Онлайн-програма з відкритою реєстрацією буде корисною як підприємцям із невеликою командою або власникам бізнесу без команди, так і людям із ідеєю власної справи, що ніяк не наважуються почати. 

Реєстрація да доступ до навчання можна отримати за посиланням:  https://bit.ly/3y4zW0A  

Зареєстровані учасники отримають безкоштовний доступ до:

  • 8 модулів навчання від підприємців для розуміння стратегії, фінансів, маркетингу, продажів, команди,  юридичних аспектів;
  • онлайн-зустрічей з експертами та реальних історій малих підприємців;
  • спільноти однодумців українських підприємців;
  • навчальних матеріалів для побудови стратегії та плану дій.

По завершенню програми учасники зможуть отримати сертифікат, а 100 бізнесів візьмуть участь у менторський програмі з експертами.

Формат програми передбачає короткі відео для перегляду у зручний час, онлайн-сесії та воркшопи, воркбуки та тести для самонавчання. На активних учасників також чекають приємні подарунки від організаторів. 

Більше деталей та реєстрація: https://bit.ly/3y4zW0A  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: