fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СІ ЕФ СІ БІГ АЙДІАС

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

CFC Big Ideas – це одна із провідних українських консталтингових компаній, яка надає послуги у сфері
стратегічних комунікацій та зв’язків із органами державної влади.CFC консультує клієнтів щодо зв’язків зі ЗМІ, корпоративних комунікацій, кризових комунікацій, зв’язків із інвесторами та фінансових комунікацій та управління репутацією. CFC пишається своєю ініціативною командою, яка складається із спеціалістів у різних сферах, які здобули освіту закордоном і здатних допомогти Вам у вирішенні бізнес-проблем. З моменту заснування компанії у 2002 році, CFC змогла стати унікальною компанією в Україні завдяки низці великих проектів, спрямованих на покращення міжнародного іміджу нашої держави. Компанія стала співзасновницею Українського кризового медіа-центру.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: