fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

16/ 04/ 2021
  Поточний тиждень приніс одразу декілька гарних новин для бізнес-спільноти Європейської Бізнес Асоціації. Зокрема, позитивні  зрушення стосуються деревообробної галузі, сфери електронних платежів та агрохімії. Держлісагентство відреагувало на звернення бізнесу щодо проблемних питань проведення е-аукціонів з продажу необробленої деревини У відповідь на звернення Асоціації щодо проблемних питань, які виникають під час організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини, на сайті Держлісагентства з’явилась інформація стосовно запланованих кроків по їх врегулюванню. Крім того було зазначено, що спільно з деревообробними асоціаціями напрацьовується примірний договір купівлі-продажу деревини, у якому буде передбачено посилення відповідальності сторін за невиконання його умов. Сподіваємось, що доручення будуть виконані та сприятимуть врегулюванню проблемних питань на ринку деревини. Видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР – відновлено З початку цього тижня Міндовкілля відновили видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР для державних випробувань та наукових досліджень. Асоціація вітає розблокування цієї дозвільної процедури та сподівається на те, що вже найближчим часом кількість уповноважених науково-дослідних установ буде зростати. Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної рекомендував прийняти в другому читанні законопроєкт «Про платіжні послуги» Асоціація неодноразово наголошувала на доцільності якнайшвидшого прийняття зазначеного законопроєкту № 4364, яким в Україні будуть впроваджені нові стандарти банківського ринку і платіжних послуг. Експерти Асоціації брали активну участь в розробці Проєкту Закону № 4364 та узгодженні пропозицій до нього з авторами. Компанії-члени Асоціації вдячні Комітету ВРУ за детальне обговорення пропозицій та підтримку основної частини пропозицій представників бізнесу. Сподіваємось, що вже цього року вільний ринок платіжних послуг запрацює в Україні. Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики рекомендував прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Закону України Про пестициди і агрохімікати щодо вдосконалення вимог до маркування пестицидів і агрохімікатів № 5237 Ми щиро дякуємо усім залученим державним органам за увагу до коментарів та пропозицій бізнесу, об’єднаного спільнотою Європейської Бізнес Асоціації, та сподіваємося на ще більше гарних новин наступного тижня!

Поточний тиждень приніс одразу декілька гарних новин для бізнес-спільноти Європейської Бізнес Асоціації. Зокрема, позитивні  зрушення стосуються деревообробної галузі, сфери електронних платежів та агрохімії.

Держлісагентство відреагувало на звернення бізнесу щодо проблемних питань проведення е-аукціонів з продажу необробленої деревини

У відповідь на звернення Асоціації щодо проблемних питань, які виникають під час організації та проведення електронних аукціонів із продажу необробленої деревини, на сайті Держлісагентства з’явилась інформація стосовно запланованих кроків по їх врегулюванню.

Крім того було зазначено, що спільно з деревообробними асоціаціями напрацьовується примірний договір купівлі-продажу деревини, у якому буде передбачено посилення відповідальності сторін за невиконання його умов. Сподіваємось, що доручення будуть виконані та сприятимуть врегулюванню проблемних питань на ринку деревини.

Видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР – відновлено

З початку цього тижня Міндовкілля відновили видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР для державних випробувань та наукових досліджень. Асоціація вітає розблокування цієї дозвільної процедури та сподівається на те, що вже найближчим часом кількість уповноважених науково-дослідних установ буде зростати.

Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної рекомендував прийняти в другому читанні законопроєкт «Про платіжні послуги»

Асоціація неодноразово наголошувала на доцільності якнайшвидшого прийняття зазначеного законопроєкту № 4364, яким в Україні будуть впроваджені нові стандарти банківського ринку і платіжних послуг.

Експерти Асоціації брали активну участь в розробці Проєкту Закону № 4364 та узгодженні пропозицій до нього з авторами. Компанії-члени Асоціації вдячні Комітету ВРУ за детальне обговорення пропозицій та підтримку основної частини пропозицій представників бізнесу. Сподіваємось, що вже цього року вільний ринок платіжних послуг запрацює в Україні.

Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики рекомендував прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Закону України “Про пестициди і агрохімікати” щодо вдосконалення вимог до маркування пестицидів і агрохімікатів” № 5237

Ми щиро дякуємо усім залученим державним органам за увагу до коментарів та пропозицій бізнесу, об’єднаного спільнотою Європейської Бізнес Асоціації, та сподіваємося на ще більше гарних новин наступного тижня!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: