fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо на онлайн-бесіду в наукових кулуарах: правові виклики та рішення для українців вдома та за кордоном

01/ 06/ 2022
  Військовий стан та захист прав власності, вирішення цивільно-правових та комерційних спорів, трудове право, податкове право Війна в Україні стала подією світового масштабу. Мільйони українців втекли від війни та переїхали до країн-членів ЄС, решта залишилися. Для повсякденного життя простих українців у країні та за кордоном виникла величезна кількість юридичних питань у сфері трудового права, нерухомості, житлових питань, медичного обслуговування тощо. У бесіді, що відбудеться 20 червня 2022 року, обговорюватимуться актуальні питання воєнного стану, запровадженого в Україні 24 лютого 2022 року, спеціальні положення майнового права (примусове вилучення та відчуження, відшкодування збитків) та трудового права, зокрема, обмеження основних прав і свобод громадян. Особливу увагу приділено судовій системі України, яка функціонує під час війни, а також питанням міжнародного комерційного арбітражу та податкового права. Виступаючі та теми доповідей:  Проф. д-р Юрій Притика — «Регулювання майнового права в умовах дії воєнного стану в Україні (примусове вилучення та відчуження, відшкодування збитків). Міжнародний комерційний арбітраж в Україні сьогодні» (15 хвилин) Проф. д-р Ірина Ізарова — «Українська судова система та судочинство в умовах війни» (15 хвилин) Владислава Турканова, аспірант юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка — «Виконання судових рішень на окупованій території України» (15 хвилин) Доцент, проф. д-р Олена Терьох — «Норми трудового права (обмеження прав і свобод громадян в умовах дії воєнного стану)» (15 хвилин) Віра Савченко, генеральний директор, BDO в Україні; студент DBA Бледської школи менеджменту — «Оновлення податкового законодавства в Україні у період дії воєнного стану» (15 хвилин) Під час виступу Віра Савченко розкриє питання щодо оновлень у системі оподаткування під час дії воєнного стану, розповість про штрафні санкції та терміни позовної давності під час війни, про підвищене оподаткування субєктів господарювання, повязаних економічними звязками з державою-агресором і про Дія.Сітy — спеціальний режим оподаткування, у межах якого діють пільгові ставки оподаткування. Дата: 20 червня, 2022 рік (Пн) Час: 17:00-19:00 Місце: Zoom Організатори: факультет правових досліджень і міжнародних відносин університету безперервної освіти Кремсу ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАХОДУ

Військовий стан та захист прав власності, вирішення цивільно-правових та комерційних спорів, трудове право, податкове право

Війна в Україні стала подією світового масштабу. Мільйони українців втекли від війни та переїхали до країн-членів ЄС, решта залишилися. Для повсякденного життя простих українців у країні та за кордоном виникла величезна кількість юридичних питань у сфері трудового права, нерухомості, житлових питань, медичного обслуговування тощо.

У бесіді, що відбудеться 20 червня 2022 року, обговорюватимуться актуальні питання воєнного стану, запровадженого в Україні 24 лютого 2022 року, спеціальні положення майнового права (примусове вилучення та відчуження, відшкодування збитків) та трудового права, зокрема, обмеження основних прав і свобод громадян. Особливу увагу приділено судовій системі України, яка функціонує під час війни, а також питанням міжнародного комерційного арбітражу та податкового права.

Виступаючі та теми доповідей: 

  • Проф. д-р Юрій Притика«Регулювання майнового права в умовах дії воєнного стану в Україні (примусове вилучення та відчуження, відшкодування збитків). Міжнародний комерційний арбітраж в Україні сьогодні» (15 хвилин)
  • Проф. д-р Ірина Ізарова«Українська судова система та судочинство в умовах війни» (15 хвилин)
  • Владислава Турканова, аспірант юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка«Виконання судових рішень на окупованій території України» (15 хвилин)
  • Доцент, проф. д-р Олена Терьох«Норми трудового права (обмеження прав і свобод громадян в умовах дії воєнного стану)» (15 хвилин)
  • Віра Савченко, генеральний директор, BDO в Україні; студент DBA Бледської школи менеджменту — «Оновлення податкового законодавства в Україні у період дії воєнного стану» (15 хвилин)

Під час виступу Віра Савченко розкриє питання щодо оновлень у системі оподаткування під час дії воєнного стану, розповість про штрафні санкції та терміни позовної давності під час війни, про підвищене оподаткування суб’єктів господарювання, пов’язаних економічними зв’язками з державою-агресором і про Дія.Сітy — спеціальний режим оподаткування, у межах якого діють пільгові ставки оподаткування.

Дата: 20 червня, 2022 рік (Пн)

Час: 17:00-19:00

Місце: Zoom

Організатори: факультет правових досліджень і міжнародних відносин університету безперервної освіти Кремсу

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАХОДУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: