fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Baker McKenzie супроводжували трансакцію з продажу бізнесу Інвітро по лабораторній діагностиці в Україні

26/ 11/ 2018
  Київ, Україна, 26 листопада 2018 року. Міжнародна юридична фірма Baker McKenzie представляла медичну компанію Інвітро (продавець) в трансакції з продажу бізнесу з лабораторної діагностики в Україні компанії Medicover (продавець). Підписання угоди відбулося 17 жовтня 2018 року.       Предметом угоди є близько 60 пунктів забору крові та лабораторний комплекс, які обслуговують пацієнтів в східних та центральних областях України. Завершення трансакції очікується на початку 2019 року, після отримання звичайних для таких угод дозволів регуляторних органів. Групу юристів Baker McKenzie очолювали партнер Ольга Демянюк з київського офісу Baker McKenzie та радник Дмитрій Єрьомін з московського офісу Baker McKenzie. Про компанію Інвітро ІНВІТРО – найбільша приватна медична компанія в Росії, що спеціалізується на високоточній медичній діагностиці та наданні медичних послуг. Заснована в 1995 році, сьогодні ІНВІТРО має найбільшу в Східній Європі мережу медичних офісів та 9 сучасних лабораторних комплексів у 6 країнах. Компанія пропонує понад 1800 видів лабораторних досліджень та послуги інструментальної та комп’ютерної діагностики, допомагаючи лікарям і пацієнтам дбати про здоровя протягом всього життя. Про компанію Medicover  Medicover – провідний міжнародний постачальник медичних послуг та послуг лабораторної діагностики. Створена у 1995 році у відповідь на зростаючий попит на високоякісні медичні послуги в Польщі, компанія згодом вийшла і на ринки інших країн, де були схожі умови. На сьогодні Medicover обслуговує найбільшу кількість пацієнтів в Німеччині, Польщі, Румунії та Україні. Medicover надає широкий спектр медичних послуг через розгалужену мережу амбулаторних клінік, лікарень, спеціалізованих закладів і лабораторій за двома напрямками - медичні послуги і лабораторна діагностика. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. www.bakermckenzie.com/ukraine) За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до: Оксани Кожухівської Менеджера з маркетингу та звязків з громадськістю Baker McKenzie +380 44 590 0101 Oksana.Kozhukhivska@bakermckenzie.com

Київ, Україна, 26 листопада 2018 року. Міжнародна юридична фірма Baker McKenzie представляла медичну компанію Інвітро (продавець) в трансакції з продажу бізнесу з лабораторної діагностики в Україні компанії Medicover (продавець). Підписання угоди відбулося 17 жовтня 2018 року.
     
Предметом угоди є близько 60 пунктів забору крові та лабораторний комплекс, які обслуговують пацієнтів в східних та центральних областях України. Завершення трансакції очікується на початку 2019 року, після отримання звичайних для таких угод дозволів регуляторних органів.

Групу юристів Baker McKenzie очолювали партнер Ольга Дем’янюк з київського офісу Baker McKenzie та радник Дмитрій Єрьомін з московського офісу Baker McKenzie.


Про компанію Інвітро

ІНВІТРО – найбільша приватна медична компанія в Росії, що спеціалізується на високоточній медичній діагностиці та наданні медичних послуг. Заснована в 1995 році, сьогодні ІНВІТРО має найбільшу в Східній Європі мережу медичних офісів та 9 сучасних лабораторних комплексів у 6 країнах. Компанія пропонує понад 1800 видів лабораторних досліджень та послуги інструментальної та комп’ютерної діагностики, допомагаючи лікарям і пацієнтам дбати про здоров’я протягом всього життя.

Про компанію Medicover 

Medicover – провідний міжнародний постачальник медичних послуг та послуг лабораторної діагностики. Створена у 1995 році у відповідь на зростаючий попит на високоякісні медичні послуги в Польщі, компанія згодом вийшла і на ринки інших країн, де були схожі умови. На сьогодні Medicover обслуговує найбільшу кількість пацієнтів в Німеччині, Польщі, Румунії та Україні. Medicover надає широкий спектр медичних послуг через розгалужену мережу амбулаторних клінік, лікарень, спеціалізованих закладів і лабораторій за двома напрямками – медичні послуги і лабораторна діагностика.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. www.bakermckenzie.com/ukraine)

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до:

Оксани Кожухівської
Менеджера з маркетингу та
зв’язків з громадськістю
Baker McKenzie
+380 44 590 0101
Oksana.Kozhukhivska@bakermckenzie.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: