fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Її історія в Одесі: Жінки які змінюють країну

31/ 08/ 2018
    В останній день літа, в сонячній, яскравій та гостинній Одесі, ми провели зустріч в рамках проекту «Її історія - Жінки, які змінюють країну» Жіночого клубу Європейської Бізнес Асоціації. Дякуємо нашим запрошеним спікерам: Оксані Сироїд, Віце-спікеру Верховної Ради України та Крістіні Дорош, старшому директору VISA з питань продуктів регіону СНД та Південно-Східної Європи за теплу та відверту атмосферу, а також модератору зустрічі Дмитрові Кріпаку, Генеральному директору компанії VISA Україна.  Під час діалогу ми багато дізнались про виховання, освіту, фактори та події, які були ключовими та повпливали на становлення наших гостей на високий управлінський рівень.  Оксана Сироїд, розповіла, що батьки надали їй дуже хороше виховання і надзвичайну впевненість в собі та віру, що вона може все. А ось життєві принципи вона успадкувала від бабусі:  не ображатися, не здійснювати наклеп проти інших, не пліткувати, а також не намагатись знайти винного, бо на це може піти ціле життя. Пані Оксана розглядає лідерство - як надзвичайно велику відповідальність, а також як «здатність довести свою правоту останньому». І знає, в чому жіноча супер-сила: «Кожна жінка - є супер-жінкою, якщо вона щаслива. Любити себе, тих хто довкола тебе, любити те як ти живеш - від цього з‘являється дуже багато сили. Супер-сила в любові!».  Ключової особою, яка вплинула на вибір кар’єри Крістіни Дорош був батько, який навчив її основним життєвим принципам, один із них, це залишатись завжди собою. Саме завдяки цьому вона стала успішним економістом та лідером великого колективу. До речі, лідерство Крістіна розглядає як відповідальність великого масштабу, турботу та допомогу людям. Вона впевнена, в Україні є всі умови для розвитку кар‘єри як чоловікам так і жінкам. І успіх залежить виключно від нас самих. Втім, надзвичайно важливою є підтримка рідних та близьких людей.  Багато в чому наші спікерах сходились у поглядах, наприклад, в тому на яких принципах та цінностях будують робочі взаємини. Перш за все це повага та довіра. Також наші спікери в один голос говорили про те, що перш за все в Україні необхідно підвищити рівень освіти, оскільки мудре підростаюче покоління - це наше майбутнє. І авжеж, радили усім присутнім навчатися на протязі всього життя. Ми щиро вдячні пані Оксані та пані Крістіні за їхній час, відкритість та мудрі поради. Також ми дякуємо нашим партнерам: головному партнеру проекту, компанії Visa за постійну підтримку та можливість розвитку, готелю Il Decameron Clubhouse Odessa за гостинність та смаколики, за ароматні подарунки BROCARD Niche Bar, 2Amovers за допомогу з логістикою.   Головний партнер Партнери             
01/

 

В останній день літа, в сонячній, яскравій та гостинній Одесі, ми провели зустріч в рамках проекту «Її історія – Жінки, які змінюють країну» Жіночого клубу Європейської Бізнес Асоціації. Дякуємо нашим запрошеним спікерам: Оксані Сироїд, Віце-спікеру Верховної Ради України та Крістіні Дорош, старшому директору VISA з питань продуктів регіону СНД та Південно-Східної Європи за теплу та відверту атмосферу, а також модератору зустрічі Дмитрові Кріпаку, Генеральному директору компанії VISA Україна. 

Під час діалогу ми багато дізнались про виховання, освіту, фактори та події, які були ключовими та повпливали на становлення наших гостей на високий управлінський рівень. 

Оксана Сироїд, розповіла, що батьки надали їй дуже хороше виховання і надзвичайну впевненість в собі та віру, що вона може все. А ось життєві принципи вона успадкувала від бабусі:  не ображатися, не здійснювати наклеп проти інших, не пліткувати, а також не намагатись знайти винного, бо на це може піти ціле життя. Пані Оксана розглядає лідерство – як надзвичайно велику відповідальність, а також як «здатність довести свою правоту останньому». І знає, в чому жіноча супер-сила: «Кожна жінка – є супер-жінкою, якщо вона щаслива. Любити себе, тих хто довкола тебе, любити те як ти живеш – від цього з‘являється дуже багато сили. Супер-сила в любові!». 

Ключової особою, яка вплинула на вибір кар’єри Крістіни Дорош був батько, який навчив її основним життєвим принципам, один із них, це залишатись завжди собою. Саме завдяки цьому вона стала успішним економістом та лідером великого колективу. До речі, лідерство Крістіна розглядає як відповідальність великого масштабу, турботу та допомогу людям. Вона впевнена, в Україні є всі умови для розвитку кар‘єри як чоловікам так і жінкам. І успіх залежить виключно від нас самих. Втім, надзвичайно важливою є підтримка рідних та близьких людей. 

Багато в чому наші спікерах сходились у поглядах, наприклад, в тому на яких принципах та цінностях будують робочі взаємини. Перш за все це повага та довіра. Також наші спікери в один голос говорили про те, що перш за все в Україні необхідно підвищити рівень освіти, оскільки мудре підростаюче покоління – це наше майбутнє. І авжеж, радили усім присутнім навчатися на протязі всього життя.

Ми щиро вдячні пані Оксані та пані Крістіні за їхній час, відкритість та мудрі поради. Також ми дякуємо нашим партнерам: головному партнеру проекту, компанії Visa за постійну підтримку та можливість розвитку, готелю Il Decameron Clubhouse Odessa за гостинність та смаколики, за ароматні подарунки BROCARD Niche Bar, 2Amovers за допомогу з логістикою.

 

Головний партнер

Партнери

        

 

 

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: