fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вимоги та стандарти ЄС – навчальні вебінари для бізнесу у 2024 році

15/ 01/ 2024
  У 2022 році розпочався новий етап у відносинах ЄС та України. Україна отримала статус кандидата на вступ, що вже позначилось на матеріалізації перспектив приєднання до європейської спільноти, сприяло прискоренню ключових реформ і дало позитивний сигнал для європейських і світових інвесторів. В цей період доля експорту українських товарів в ЄС склала 63%, що є рекордним показником. При цьому, попри суттєві торгівельні обмеження, у першому півріччі 2023 року експорт до країн ЄС склав $12,1 млрд, що становить 62% всього експорту. Наразі на порядку денному – адаптація національного законодавства до європейського правового простору, поглиблення інтеграції українського бізнесу до ринків ЄС, практичне запровадження «безвізів» у різних сферах, подальша секторальна інтеграція тощо. Саме тому Європейська Бізнес Асоціація вважає своїм обов’язком допомогти бізнесу покращити знання регуляторного середовища ЄС. Так, у 2024 році Асоціація планує провести серію освітніх заходів щодо чинних та очікуваних регуляторних вимог ЄС, які впливатимуть на діяльність українського бізнесу. Зокрема, мова про стандарти у сфері захисту довкілля та сталого розвитку, питання енергетики, галузеві технічні регламенти та інші важливі регуляції, вимоги та стандарти ЄС. Проєкт «Підвищення знань українського бізнесу щодо вимог та стандартів ЄС» організований та реалізовується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Перший захід з цієї серії відбудеться 18 січня о 10:00 та буде присвячений обговоренню практичних аспектів застосування Технічного регламенту на косметичну продукцію, який набирає чинності у серпні 2024 року. Учасники зустрічі зможуть обговорити питання набрання чинності техрегламенту та контролю за виконанням його вимог, обов’язки суб’єктів господарювання, вимоги до документації, маркування, тощо. Більше інформації та реєстрація на захід 18 січня за посиланням: https://eba.com.ua/event/zustrich-regulyatornogo-komitetu-yeba-shhodo-tehnichnogo-reglamentu-na-kosmetychnu-produktsiyu-2024-01-11-13-46/

У 2022 році розпочався новий етап у відносинах ЄС та України. Україна отримала статус кандидата на вступ, що вже позначилось на матеріалізації перспектив приєднання до європейської спільноти, сприяло прискоренню ключових реформ і дало позитивний сигнал для європейських і світових інвесторів.

В цей період доля експорту українських товарів в ЄС склала 63%, що є рекордним показником. При цьому, попри суттєві торгівельні обмеження, у першому півріччі 2023 року експорт до країн ЄС склав $12,1 млрд, що становить 62% всього експорту.

Наразі на порядку денному – адаптація національного законодавства до європейського правового простору, поглиблення інтеграції українського бізнесу до ринків ЄС, практичне запровадження «безвізів» у різних сферах, подальша секторальна інтеграція тощо. Саме тому Європейська Бізнес Асоціація вважає своїм обов’язком допомогти бізнесу покращити знання регуляторного середовища ЄС.

Так, у 2024 році Асоціація планує провести серію освітніх заходів щодо чинних та очікуваних регуляторних вимог ЄС, які впливатимуть на діяльність українського бізнесу. Зокрема, мова про стандарти у сфері захисту довкілля та сталого розвитку, питання енергетики, галузеві технічні регламенти та інші важливі регуляції, вимоги та стандарти ЄС.

Проєкт «Підвищення знань українського бізнесу щодо вимог та стандартів ЄС» організований та реалізовується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

Перший захід з цієї серії відбудеться 18 січня о 10:00 та буде присвячений обговоренню практичних аспектів застосування Технічного регламенту на косметичну продукцію, який набирає чинності у серпні 2024 року. Учасники зустрічі зможуть обговорити питання набрання чинності техрегламенту та контролю за виконанням його вимог, обов’язки суб’єктів господарювання, вимоги до документації, маркування, тощо.

Більше інформації та реєстрація на захід 18 січня за посиланням: https://eba.com.ua/event/zustrich-regulyatornogo-komitetu-yeba-shhodo-tehnichnogo-reglamentu-na-kosmetychnu-produktsiyu-2024-01-11-13-46/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: