fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Регуляторного Комітету ЄБА щодо Технічного регламенту на косметичну продукцію

  • Дата: 18/01/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Регуляторного Комітету ЄБА щодо Технічного регламенту на косметичну продукцію. Дата: 18 січня2024. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Регуляторний Комітет Європейської Бізнес Асоціації спільно з юридичною фірмою LA Law Firm запрошують вас долучитися до обговорення практичних аспектів застосування Технічного регламенту на косметичну продукцію (ТР), який набирає чинності з 3 серпня 2024 року. Зустріч відбудеться 18 січня з 10:00 до 12:00 на платформі Zoom. Під час зустрічі учасники зможуть обговорити наступні питання: Набрання чинності ТР, контроль за виконанням його вимог; Обов’язки суб’єктів господарювання; Вимоги до документації, маркування, тощо.   Спікер: Лідія Санжаровська, радниця LA Law Firm   Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 656 08 70.

Регуляторний Комітет Європейської Бізнес Асоціації спільно з юридичною фірмою LA Law Firm запрошують вас долучитися до обговорення практичних аспектів застосування Технічного регламенту на косметичну продукцію (ТР), який набирає чинності з 3 серпня 2024 року. Зустріч відбудеться 18 січня з 10:00 до 12:00 на платформі Zoom. Під час зустрічі учасники зможуть обговорити наступні питання:

  • Набрання чинності ТР, контроль за виконанням його вимог;
  • Обов’язки суб’єктів господарювання;
  • Вимоги до документації, маркування, тощо.

 

Спікер: Лідія Санжаровська, радниця LA Law Firm

 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: