fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вперше українська технологічна система буде офіційно представлена на Web Summit

22/ 10/ 2021
  З 1 по 4 листопада у Лісабоні відбудеться один з найбільших світових технологічних івентів – Web Summit. І вперше українська технологічна система буде офіційно представлена на Web Summit. Так, протягом усіх днів заходу Україна матиме власний національний павільйон, аби продемонструвати провідні стартапи, ІТ-сервісні компанії, фонди та інновації світу. Розказати, якими технологіями Україна може та має пишатись та чому ми можемо бути більше ніж цікавими світу. Крім того, 2 листопада о 16.00 буде організовано MasterClass: Hidden Gem: Ukraines Tech Ecosystem at a Glance, де українські технологічні компанії на реальних прикладах представлять колосальні ІТ можливості нашої країни. Серед кейсів ми почуємо: Digital Future, Avenga, Sigma Software, Fondy, Parimatch Tech, Rocket, ISSP, Unit.City, Concord Fintech Solutions. Пізніше ввечері в одному із закладів Лісабону відбудеться спеціальна українська вечірка, яка буде просто космос - в кращих традиціях tech, innovations та ще й з космонавтами. Адже дивлячись на ті дива, які створюють наші, українські айтішники і правда здається, що вони з іншою планети) І, до речі, дуже сподіваємось, що світові лідери, які співпрацюють з Україною також до нас завітають, проте, спойлити поки не будемо. Що наразі можемо анонсувати - захід відкриє Михайло Федоров, Віцепремєр-міністр — Міністр цифрової трансформації Україні. Загалом же, Україні є чим пишатись. Українські розробники дійсно роблять колосальні проєкти, а українська ІТ індустрія поступово завойовує світ. За 15 років індустрія виросла в 114 разів і швидкими темпами перетворилась з лоукосту в технологічного трендсеттера. За якістю послуг українські ІТ розробники вже займають 4 місце у Європі та 5 в світі. А ключовими клієнтами є - США (близько 50%), ЄС (35%) та Канада (8%), серед яких – найбільші світові гіганти. Тож запрошуємо на грандіозну подію. Реєстрація та деталі про всі три івенти тут. Представлення технологічної екосистеми стало можливим завдяки спільним зусиллям: Співорганізаторів — Європейська Бізнес Асоціація, Український фонд стартапів, Міністерство цифрової трансформації, Міністерство закордонних справ, Посольство України в Португалії, Sigma Software Group, Український Хаб, цифрова агенція iplace. Генеральний партнер презентації — Digital Future. Партнери — Parimatch Tech, Rocket, Fondy, Avenga, ISSP, Concord Fintech Solutions, Sigma Software Group, ГО «Розвиток ІТ освіти», та UNIT.City. Партнери Вечірки - Kyivstar, UNIT.City, SoftServe, JKR Investment Group

З 1 по 4 листопада у Лісабоні відбудеться один з найбільших світових технологічних івентів – Web Summit.

І вперше українська технологічна система буде офіційно представлена на Web Summit. Так, протягом усіх днів заходу Україна матиме власний національний павільйон, аби продемонструвати провідні стартапи, ІТ-сервісні компанії, фонди та інновації світу. Розказати, якими технологіями Україна може та має пишатись та чому ми можемо бути більше ніж цікавими світу.

Крім того, 2 листопада о 16.00 буде організовано MasterClass: Hidden Gem: Ukraine’s Tech Ecosystem at a Glance, де українські технологічні компанії на реальних прикладах представлять колосальні ІТ можливості нашої країни. Серед кейсів ми почуємо: Digital Future, Avenga, Sigma Software, Fondy, Parimatch Tech, Rocket, ISSP, Unit.City, Concord Fintech Solutions.

Пізніше ввечері в одному із закладів Лісабону відбудеться спеціальна українська вечірка, яка буде просто космос – в кращих традиціях tech, innovations та ще й з космонавтами. Адже дивлячись на ті дива, які створюють наші, українські айтішники і правда здається, що вони з іншою планети) І, до речі, дуже сподіваємось, що світові лідери, які співпрацюють з Україною також до нас завітають, проте, спойлити поки не будемо. Що наразі можемо анонсувати – захід відкриє Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Україні.

Загалом же, Україні є чим пишатись. Українські розробники дійсно роблять колосальні проєкти, а українська ІТ індустрія поступово завойовує світ. За 15 років індустрія виросла в 114 разів і швидкими темпами перетворилась з лоукосту в технологічного трендсеттера. За якістю послуг українські ІТ розробники вже займають 4 місце у Європі та 5 в світі. А ключовими клієнтами є – США (близько 50%), ЄС (35%) та Канада (8%), серед яких – найбільші світові гіганти.

Тож запрошуємо на грандіозну подію. Реєстрація та деталі про всі три івенти тут.

Представлення технологічної екосистеми стало можливим завдяки спільним зусиллям:

Співорганізаторів — Європейська Бізнес Асоціація, Український фонд стартапів, Міністерство цифрової трансформації, Міністерство закордонних справ, Посольство України в Португалії, Sigma Software Group, Український Хаб, цифрова агенція iplace.

Генеральний партнер презентації — Digital Future.

Партнери — Parimatch Tech, Rocket, Fondy, Avenga, ISSP, Concord Fintech Solutions, Sigma Software Group, ГО «Розвиток ІТ освіти», та UNIT.City.

Партнери Вечірки – Kyivstar, UNIT.City, SoftServe, JKR Investment Group

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: