fbpx

Вітаємо нові компанії в Асоціації! У вересні до нас приєдналось 7 компаній

01/ 10/ 2020
  Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії. ІТ та телекомунікації, Польща Команда досвідчених інженерів-програмістів допомагає досягти кращої якості та швидших результатів у розробці програмного забезпечення. Автомобільна промисловість, Німеччина КГлобальний виробник автомобільних сидінь із натуральної шкіри преміум-сегменту для міжнародних автомобілевиробників. Дистрибютор, Оптова торгівля Наша компанія є одним з лідерів на ринку вантажних , та легковантажних шин. Юридичні послуги, Навчання та тренінги, Консалтинг Наша команда – це більше ніж юристи, ми досвідчені радники бізнес-асоціацій та інститутів громадянського суспільства. Багато уваги компанія ADVISERS приділяє сектору транспортного права та логістичної діяльності, захисту інтересів іноземних інвесторів. Ми співпрацюємо з асоціаціями, логістичними школами, інститутами розвитку лідерства, працюючи з бізнесом та для бізнесу. Наша команда приймає активну участь у нормотворчій діяльності з метою досягнення реальних змін в Україні. Юридичні послуги МАМУНЯ АЙ ПІ - команда високопрофесійних юристів, яка вже має на своєму рахунку безліч успішних справ в IP практиці, готових забезпечити потреби найвибагливіших клієнтів у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Текстиль ТОВ «Хіммельтек» з 2016 року постачає тканини на ринок України для: корпоративного одягу та військової уніформи, спортивного одягу та HoReCa, друку індивідуальних дизайнів та промо акцій. Ми співпрацюємо з провідними компаніями і корпораціями сегменту В2В (бізнес-бізнесу) і намагаємося на відмінно задовільнити потреба навіть найвибагливішого клієнта. Охорона здоровя, Німмечина ARENSIA – приватна німецька контрактна дослідницька організація, що спеціалізується на проведенні дослідницьких клінічних випробувань фаз I та II. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині, в Дюссельдорфі. Співпрацюючи з найбільшими фармацевтичними компаніями світу, ARENSIA є важливою ланкою в ланцюжку досліджень по розробці лікарських засобів та їх впровадженню в медичну практику: від виникнення ідеї щодо створення лікарських засобів до їх ефективного застосування в практичній медицині.

Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

ІТ та телекомунікації, Польща

Команда досвідчених інженерів-програмістів допомагає досягти кращої якості та швидших результатів у розробці програмного забезпечення.

Автомобільна промисловість, Німеччина

КГлобальний виробник автомобільних сидінь із натуральної шкіри преміум-сегменту для міжнародних автомобілевиробників.

Дистриб’ютор, Оптова торгівля

Наша компанія є одним з лідерів на ринку вантажних , та легковантажних шин.

Юридичні послуги, Навчання та тренінги, Консалтинг

Наша команда – це більше ніж юристи, ми досвідчені радники бізнес-асоціацій та інститутів громадянського суспільства. Багато уваги компанія ADVISERS приділяє сектору транспортного права та логістичної діяльності, захисту інтересів іноземних інвесторів.

Ми співпрацюємо з асоціаціями, логістичними школами, інститутами розвитку лідерства, працюючи з бізнесом та для бізнесу. Наша команда приймає активну участь у нормотворчій діяльності з метою досягнення реальних змін в Україні.

Юридичні послуги

МАМУНЯ АЙ ПІ – команда високопрофесійних юристів, яка вже має на своєму рахунку безліч успішних справ в IP практиці, готових забезпечити потреби найвибагливіших клієнтів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Текстиль

ТОВ «Хіммельтек» з 2016 року постачає тканини на ринок України для: корпоративного одягу та військової уніформи, спортивного одягу та HoReCa, друку індивідуальних дизайнів та промо акцій.

Ми співпрацюємо з провідними компаніями і корпораціями сегменту В2В (бізнес-бізнесу) і намагаємося на відмінно задовільнити потреба навіть найвибагливішого клієнта.

Охорона здоров’я, Німмечина

ARENSIA – приватна німецька контрактна дослідницька організація, що спеціалізується на проведенні дослідницьких клінічних випробувань фаз I та II. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині, в Дюссельдорфі.

Співпрацюючи з найбільшими фармацевтичними компаніями світу, ARENSIA є важливою ланкою в ланцюжку досліджень по розробці лікарських засобів та їх впровадженню в медичну практику: від виникнення ідеї щодо створення лікарських засобів до їх ефективного застосування в практичній медицині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: