fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аренсія Експлораторі Медісін

ARENSIA – приватна німецька контрактна дослідницька організація, що спеціалізується на проведенні дослідницьких клінічних випробувань фаз I та II. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині, в Дюссельдорфі.

ARENSIA представлена сучасними центрами проведення клінічних випробувань на базі відомих університетських та приватних клінік Східної Європи: України, Румунії, Грузії та Молдови. Співпрацюючи з найбільшими фармацевтичними компаніями світу, ARENSIA є важливою ланкою в ланцюжку досліджень по розробці лікарських засобів та їх впровадженню в медичну практику: від виникнення ідеї щодо створення лікарських засобів до їх ефективного застосування в практичній медицині.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: