fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хіммельтек

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «Хіммельтек» з 2016 року постачає тканини на ринок України для: корпоративного одягу та військової уніформи, спортивного одягу та HoReCa, друку індивідуальних дизайнів та промо акцій.

Тисячі клієнтів компанії високо оцінюють компетентність і фаховий рівень кожного з наших провідних спеціалістів. Місія компанії – на найвищому рівні забезпечувати потреби кожного з клієнтів в широкому асортименті тканин для виробництва якісного і доступного одягу.

Ми співпрацюємо з провідними компаніями і корпораціями сегменту В2В (бізнес-бізнесу) і намагаємося на відмінно задовільнити потреба навіть найвибагливішого клієнта.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: