fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вільногірський елеватор компанії G.R. Agro здійснив 2 повні оберти за сезон!

09/ 12/ 2021
  У цьому сезоні елеватори компанії G.R. Agro наростили темпи заготівель та обсяги зберігання зерна за рахунок залучення понад 400 агропідприємств – поклажодавців регіонів Дніпропетровської та Запорізької області до програми «Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників». На сьогоднішній день Вільногірський елеватор компанії прийняв 61 000 тис тонн зернових та олійних культур. Що відповідає 2-м обертам у сезоні. У розрізі культур у загальному обсязі заготовлено 45% ранніх та 55% пізніх зернових культур. Аналогічно минулого року зараз елеватор прийняв 45 000 тонн зерна. Ця програма, безумовно, залучила нових клієнтів на елеватори компанії та спровокувала не тільки зростання темпів заготівель, а також проблему нестачі необхідної площі ємностей для розміщення обсягу товару всіх бажаючих товаровиробників. Таким чином, керівництво компанії вже думає над розширенням площ у майбутньому сезоні та оптимізації інфраструктури на елеваторах. Ведуться перед проектні роботи з реконструкцій на діючих підприємствах мережі та вибору відповідних типів складів для зберігання товару. Довгострокова стратегія компанії з нарощування обсягів і площ одночасного зберігання також включає придбання нових елеваторів і зерносховищ у стратегічно важливих областях України.

У цьому сезоні елеватори компанії G.R. Agro наростили темпи заготівель та обсяги зберігання зерна за рахунок залучення понад 400 агропідприємств – поклажодавців регіонів Дніпропетровської та Запорізької області до програми «Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників».

На сьогоднішній день Вільногірський елеватор компанії прийняв 61 000 тис тонн зернових та олійних культур. Що відповідає 2-м обертам у сезоні.

У розрізі культур у загальному обсязі заготовлено 45% ранніх та 55% пізніх зернових культур.

Аналогічно минулого року зараз елеватор прийняв 45 000 тонн зерна.

Ця програма, безумовно, залучила нових клієнтів на елеватори компанії та спровокувала не тільки зростання темпів заготівель, а також проблему нестачі необхідної площі ємностей для розміщення обсягу товару всіх бажаючих товаровиробників.

Таким чином, керівництво компанії вже думає над розширенням площ у майбутньому сезоні та оптимізації інфраструктури на елеваторах. Ведуться перед проектні роботи з реконструкцій на діючих підприємствах мережі та вибору відповідних типів складів для зберігання товару.

Довгострокова стратегія компанії з нарощування обсягів і площ одночасного зберігання також включає придбання нових елеваторів і зерносховищ у стратегічно важливих областях України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: