fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Viessmann Climate Solutions Ukraine здобула відзнаку Ukrainian Business Award 2023 серед компаній, що створюють комплексні інженерні рішення в області опалення та відновлювальної енергетики

20/ 05/ 2024
  Виробник комплексних інженерних рішень в області опалення та відновлювальної енергетики Viessmann Climate Solutions Ukraine отримав відзнаку Ukrainian Business Award 2023. Viessmann Climate Solutions - реформатор енергетичного ринку світового рівня з понад сторічною історією впроваджує в Україні енергоефективні технології та зелені інновації вже впродовж 24 років. У непрості часи компанія активно працює над децентралізацією енергопостачання, бере участь у промисловій та освітній відбудові країни. За результатами досліджень конкурентів та досягнень компанії в 2023 році компетентним журі Ukrainian Business Award, Viessmann CS Ukraine визнано беззаперечним лідером за показниками ринкової стійкості та фінансового зростання. При аналізі враховано: стан фінансів компанії: ліквідність, платоспроможність, прибутковість, імпорт; ринкову позицію: частка на ринку, темп зростання, сайт, соц мережі, відгуки; фактори ризику: звязки, судові справи, розслідування, борги, податкова інформація, ліцензії, сертифікати, дозволи. “Визнання віддзеркалює нашу жагу до життя, вміння зростати в умовах нестабільності, акумулювати досвід та знання для швидкого реагування на нові виклики. Це наша суперсила. - підкреслюють представники компанії. Завдяки спільним зусиллям та плідній співпраці з партнерами, Viessmann CS Ukraine демонструє лідерство вже другий рік поспіль. “Ми задаємо темп технологічного розвитку своєї галузі і прагнемо залишатися в авангарді технічного прогресу і в майбутньому. Нагорода «Бізнес року» мотивує рухатися назустріч новим викликам та досягненням – це черговий крок на шляху до визнання команди Viessmann CS Ukraine надійним, кваліфікованим та відданим своїй справі партнером із впровадження системних інженерних рішень для промислового, комерційного та побутового сегменту.” - зазначає CEO Viessmann Climate Solutions Ukraine, Олександр Збанко. Довідка Viessmann Climate Solutions - реформатор енергетичного ринку світового рівня. Заснований 1917 рокубізнес -підрозділ Viessmann Group, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним глобальним постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії. В Україні Viessmann Climate Solutions енергоефективні технології та зелені інноваціїв вже впродовж 24 років, працює над децентралізацією енергопостачання в темні для країни часи, бере безпосередню участь в енергетичній та освітній відбудові країни. Компанія має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні. Viessmann CS Ukraine є членом Асоціації декарбонізації “Коген Україна”, Укртеплокомуненерго; підтримує та веде активну просвітницьку діяльність з кращими технічними вузами країни, такими як НТУ «Дніпровська політехніка», КПІ, КНУБА; співпрацює з Держенергоефективності, а також USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями.

Виробник комплексних інженерних рішень в області опалення та відновлювальної енергетики Viessmann Climate Solutions Ukraine отримав відзнаку Ukrainian Business Award 2023.

Viessmann Climate Solutions – реформатор енергетичного ринку світового рівня з понад сторічною історією впроваджує в Україні енергоефективні технології та зелені інновації вже впродовж 24 років. У непрості часи компанія активно працює над децентралізацією енергопостачання, бере участь у промисловій та освітній відбудові країни.

За результатами досліджень конкурентів та досягнень компанії в 2023 році компетентним журі Ukrainian Business Award, Viessmann CS Ukraine визнано беззаперечним лідером за показниками ринкової стійкості та фінансового зростання.

При аналізі враховано:

  • стан фінансів компанії: ліквідність, платоспроможність, прибутковість, імпорт;
  • ринкову позицію: частка на ринку, темп зростання, сайт, соц мережі, відгуки;
  • фактори ризику: зв’язки, судові справи, розслідування, борги, податкова інформація, ліцензії, сертифікати, дозволи.

“Визнання віддзеркалює нашу жагу до життя, вміння зростати в умовах нестабільності, акумулювати досвід та знання для швидкого реагування на нові виклики. Це наша суперсила.” – підкреслюють представники компанії.

Завдяки спільним зусиллям та плідній співпраці з партнерами, Viessmann CS Ukraine демонструє лідерство вже другий рік поспіль.

“Ми задаємо темп технологічного розвитку своєї галузі і прагнемо залишатися в авангарді технічного прогресу і в майбутньому. Нагорода «Бізнес року» мотивує рухатися назустріч новим викликам та досягненням – це черговий крок на шляху до визнання команди Viessmann CS Ukraine надійним, кваліфікованим та відданим своїй справі партнером із впровадження системних інженерних рішень для промислового, комерційного та побутового сегменту.” – зазначає CEO Viessmann Climate Solutions Ukraine, Олександр Збанко.

Довідка

Viessmann Climate Solutions – реформатор енергетичного ринку світового рівня. Заснований 1917 рокубізнес -підрозділ Viessmann Group, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним глобальним постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії.

В Україні Viessmann Climate Solutions енергоефективні технології та зелені інноваціїв вже впродовж 24 років, працює над децентралізацією енергопостачання в темні для країни часи, бере безпосередню участь в енергетичній та освітній відбудові країни. Компанія має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні.

Viessmann CS Ukraine є членом Асоціації декарбонізації “Коген Україна”, Укртеплокомуненерго; підтримує та веде активну просвітницьку діяльність з кращими технічними вузами країни, такими як НТУ «Дніпровська політехніка», КПІ, КНУБА; співпрацює з Держенергоефективності, а також USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: