fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВІССМАНН

Все почалося з тепла. Тепло – це потреба людини, яку компанія Viessmann успішно задовольняє вже протягом чотирьох поколінь. Однак сьогодні наша відповідальність виходить далеко за рамки цього: світ стоїть перед унікальною можливістю сталої зміни енергопостачання – і наша сімейна компанія Viessmann робить значний внесок у цю справу за допомогою своїх технологій. Для цього 14 500 співробітників у 74 країнах світу розробляють комплексні кліматичні та енергетичні рішення для людей і компаній по всьому світу. Адже тільки разом ми можемо формувати життєвий простір для майбутніх поколінь – від комфортних будинків до планети, придатної для життя.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: