fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Viessmann Climate Solutions Ukraine увійшла до списку інноваторів енергоефективності України

13/ 06/ 2024
  Важкий, і водночас плідний час для України: попри виклики війни Україна має можливість забезпечити свою енергонезалежність та енергетичну безпеку. Досягти цього можна лише впроваджуючи ключовий європейський принцип Енергоефективність передусім”. ГО Impact Force у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Держенергоефективності, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, а також національним проектом Дія.Бізнес обрали ключових гравців українського ринку енергоефективності, чиї інноваційні рішення мають потенціал стати каталізатором змін як в енергетичному секторі, так і в економіці України. До каталогу інноваторів енергоефективності увійшли 50 підприємств з 15 регіонів України, які мають розробки та технології для свідомого й ефективного використання енергетичних запасів. Серед них — провідний виробник інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, а також рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергіі, Viessmann Climate Solutions Ukraine. В Україні Viessmann Climate Solutions впроваджує енергоефективні технології та зелені інноваці вже впродовж 24 років, працює над децентралізацією енергопостачання, бере безпосередню участь в енергетичній та освітній відбудові країни. “Будуємо міцний фундамент сталого енергетичного майбутнього! Компанії, представлені в каталозі, спрямовані на зелену трансформацію й впровадження змін у сфері використанні енергоресурсів, тому мапа інноваторів відіграє вагому роль як інструмент для плідного нетворкінгу та партнерства, адже будь-яка мета стає досяжною, якщо об’єднатися” — наголосили в прес-службі Viessmann Climate Solutions Ukraine. Довідка Viessmann Climate Solutions – реформатор енергетичного ринку світового рівня. Заснований 1917 року бізнес-підрозділ Viessmann Group, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним глобальним постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії. В Україні компанія має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні. Viessmann CS Ukraine є членом Асоціації декарбонізації “Коген Україна”, Укртеплокомуненерго; підтримує та веде активну просвітницьку діяльність з кращими технічними вузами країни, такими як НТУ «Дніпровська політехніка», КПІ, КНУБА; співпрацює з Держенергоефективності, а також USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями.

Важкий, і водночас плідний час для України: попри виклики війни Україна має можливість забезпечити свою енергонезалежність та енергетичну безпеку. Досягти цього можна лише впроваджуючи ключовий європейський принцип “Енергоефективність передусім”.

ГО Impact Force у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Держенергоефективності, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, а також національним проектом Дія.Бізнес обрали ключових гравців українського ринку енергоефективності, чиї інноваційні рішення мають потенціал стати каталізатором змін як в енергетичному секторі, так і в економіці України.

До каталогу інноваторів енергоефективності увійшли 50 підприємств з 15 регіонів України, які мають розробки та технології для свідомого й ефективного використання енергетичних запасів. Серед них — провідний виробник інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, а також рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергіі, Viessmann Climate Solutions Ukraine.

В Україні Viessmann Climate Solutions впроваджує енергоефективні технології та зелені інноваці вже впродовж 24 років, працює над децентралізацією енергопостачання, бере безпосередню участь в енергетичній та освітній відбудові країни.

“Будуємо міцний фундамент сталого енергетичного майбутнього! Компанії, представлені в каталозі, спрямовані на зелену трансформацію й впровадження змін у сфері використанні енергоресурсів, тому мапа інноваторів відіграє вагому роль як інструмент для плідного нетворкінгу та партнерства, адже будь-яка мета стає досяжною, якщо об’єднатися” — наголосили в прес-службі Viessmann Climate Solutions Ukraine.

Довідка

Viessmann Climate Solutions – реформатор енергетичного ринку світового рівня. Заснований 1917 року бізнес-підрозділ Viessmann Group, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним глобальним постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії.

В Україні компанія має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні.

Viessmann CS Ukraine є членом Асоціації декарбонізації “Коген Україна”, Укртеплокомуненерго; підтримує та веде активну просвітницьку діяльність з кращими технічними вузами країни, такими як НТУ «Дніпровська політехніка», КПІ, КНУБА; співпрацює з Держенергоефективності, а також USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: