fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Освітня відбудова енергетичного сектору: Viessmann Climate Solutions Ukraine та НТУ “Дніпровська політехніка” підписали меморандум про співпрацю

25/ 06/ 2024
    Відбудова не обмежується будівельним майданчиком. Viessmann CS Ukraine та Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” підписали меморандум про співпрацю в сфері освіти та розвитку молоді з фокусом на розвиток фахівців у сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики та декарбонізації. Перш за все - це про можливості: Інтелектуальна відбудова України та нові освітні програми Сторони зобов’язуються співпрацювати в рамках освітніх програм та ініціатив, обмінюватися навичками та науковими напрацюваннями. Фокус - на розвиток студентів та перепідготовку фахівців у сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики, декарбонізації. Наша мета - підготувати нову хвилю інженерів, готових якісно розвивати країну. Ми прагнемо дати сучасні експертні знання, практичні навички і показати молоді, що енергетична галузь - прогресивна, інноваційна та перспективна. Інтерактивне навчання Спираючись на понад сторічну експертизу Viessmann Climate Solutions в створенні інженерних кліматичних рішень, виробник має намір співпрацювати не лише над теоретичною базою знань, а й сприяти отриманню cтудентами практичного досвіду. У перспективі - створення інтерактивної лабораторії на базі НТУ «Дніпровська політехніка», де студенти отримають можливість зробити перший крок у світ технологій, які вже зараз формують майбутнє. Обмін досвідом та підвищення кваліфікації Спільними зусиллями можливо зробити більше! На регулярній основі Viessmann CS Ukraine проводитиме семінари з передових технологій в енергозабезпеченні та енергоефективності, ділитися знаннями з колегами, щоб спільнота зростала. Віримо, ця співпраця є важливим кроком в укріпленні сталого розвитку України, та підготовці нового покоління фахівців! * * * Довідка Viessmann Climate Solutions заснований 1917 року бізнес-підрозділ кліматичних та енергетичних інженерних рішень Viessmann Group, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним світовим постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії. В Україні Viessmann Climate Solutions впроваджує інновації вже впродовж 24 років, має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні. Viessmann CS Ukraine є членом ЕВА та Укртеплокомуненерго, співпрацює з USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями. Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” один з провідних державних технічних закладів вищої освіти європейського типу, до базової структури якого входять 5 інститутів, 7 факультетів, 3 коледжі. Університет є лідером регіону в реалізації проєктів інженерної освіти. Дніпровська політехніка залучає молодь до вивчення інженерних наук, популяризації технічної освіти, посилення зв’язків освіти та бізнесу та підготовки висококваліфікованих кадрів зі сформованими практичними навичками. В університеті функціонують науково-навчальні центри, науково-дослідні центри та лабораторії.
01/

 

Відбудова не обмежується будівельним майданчиком. Viessmann CS Ukraine та Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” підписали меморандум про співпрацю в сфері освіти та розвитку молоді з фокусом на розвиток фахівців у сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики та декарбонізації. Перш за все – це про можливості:

Інтелектуальна відбудова України та нові освітні програми

Сторони зобов’язуються співпрацювати в рамках освітніх програм та ініціатив, обмінюватися навичками та науковими напрацюваннями. Фокус – на розвиток студентів та перепідготовку фахівців у сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики, декарбонізації.

Наша мета – підготувати нову хвилю інженерів, готових якісно розвивати країну. Ми прагнемо дати сучасні експертні знання, практичні навички і показати молоді, що енергетична галузь – прогресивна, інноваційна та перспективна.

Інтерактивне навчання

Спираючись на понад сторічну експертизу Viessmann Climate Solutions в створенні інженерних кліматичних рішень, виробник має намір співпрацювати не лише над теоретичною базою знань, а й сприяти отриманню cтудентами практичного досвіду. У перспективі – створення інтерактивної лабораторії на базі НТУ «Дніпровська політехніка», де студенти отримають можливість зробити перший крок у світ технологій, які вже зараз формують майбутнє.

Обмін досвідом та підвищення кваліфікації

Спільними зусиллями можливо зробити більше!

На регулярній основі Viessmann CS Ukraine проводитиме семінари з передових технологій в енергозабезпеченні та енергоефективності, ділитися знаннями з колегами, щоб спільнота зростала.

Віримо, ця співпраця є важливим кроком в укріпленні сталого розвитку України, та підготовці нового покоління фахівців!

* * *

Довідка

Viessmann Climate Solutions

заснований 1917 року бізнес-підрозділ кліматичних та енергетичних інженерних рішень Viessmann Group, сьогодні, будучи частиною Carrier Global Corporation, є провідним світовим постачальником ефективних інтелектуальних кліматичних та енергетичних рішень, рішень у сфері відновлюваної енергетики та відновлювальних джерел енергії.

В Україні Viessmann Climate Solutions впроваджує інновації вже впродовж 24 років, має понад 80 авторизованих сервісних центрів, та більш ніж 100 офіційних дилерів по всій країні. Viessmann CS Ukraine є членом ЕВА та Укртеплокомуненерго, співпрацює з USAID, GIZ, NEFCO, IOM та іншими міжнародними організаціями.

Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”

один з провідних державних технічних закладів вищої освіти європейського типу, до базової структури якого входять 5 інститутів, 7 факультетів, 3 коледжі. Університет є лідером регіону в реалізації проєктів інженерної освіти. Дніпровська політехніка залучає молодь до вивчення інженерних наук, популяризації технічної освіти, посилення зв’язків освіти та бізнесу та підготовки висококваліфікованих кадрів зі сформованими практичними навичками. В університеті функціонують науково-навчальні центри, науково-дослідні центри та лабораторії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: